Ülker’in yarışmasını ODTÜ ekibi kazandı

Yıldız Holding'in üniversitelerarası yarışması bizz@kampüs'te ödüller sahiplerini buldu.

21.07.2014 - 16:06 | MediaCat

Ülker'in yarışmasını ÖDTÜ ekibi kazandı

Her yıl farklı bir Yıldız Holding markası ile üniversite öğrencilerinin yaratıcı projelerini ödüllendiren yarışma platformu bizz@kampüs, bu yıl 3’üncü kez sahiplerini buldu. Sadece Facebook üzerinden alınan başvurularla üçer kişilik ekipler halinde katılan takımlar, bu yıl Ülker Çikolatalı Gofret için en parlak fikirlerini yarıştırdı.

Lisans ve yüksek lisans öğrencilerinden oluşan takımlar, sürpriz ödüllerin de sahibi oldu. Yarışma sonunda Ortadoğu Teknik Üniversitesi öğrencilerinden Deniz Hamus, Meriç Dağlı ve Koray Benli’den oluşan “Design Generation” takımı elde ettikleri şampiyonlukla 15 bin liralık ödülün sahibi oldu. Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinden Ceren Acar, Özge Balaban ve Deniz Bakkalcı’dan oluşan “Uçan Balinalar” takımı ise “Ülker Çikolatalı Gofret Dips” projesi ile ikinci olarak 10 bin lira kazandı.

Bu yıl üçüncülüğü iki grup paylaştı. Pamukkale Üniversitesi‘nden Burak Yıldırım, Burçin İbili ve Servet Civelek’in “Bi Parça Gofret” takımı “Ülker Gevrek” projesi ile; Selçuk Üniversitesi‘nden Oğuzhan Sarı, Mehmet Emiroğlu ve Kerim Öksüz’ün oluşturduğu Nespa takımı ise “Beşi Bi Yerde” projesi ile üçüncülüğü paylaştı. Yarışmanın üçüncüleri 7 bin 500’er lirayla ödüllendirildi. Dört grup da para ödülünün yanı sıra gelecekte Yıldız Holding’de çalışma şansına bir adım yaklaşacakları staj yapma imkânına da kavuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.