Re İletişim Grubu’na ReHealth Ajans da dahil oldu

ReHealth, "Sağlık iletişiminde katma değerli entegre çözümler" sunmak üzere sektörde yerini aldı.

21.07.2014 - 17:13 | MediaCat

Bünyesindeki ajanslarla farklı disiplinleri bir araya getirerek entegre iletişim hizmetleri sunan Re İletişim Grubu’na, sağlık iletişimi uzmanlığıyla faaliyet göstermek üzere ReHealth Ajans da dahil oldu.

Sağlık iletişimi alanındaki uzmanlık ve birikimlerini Re İletişim Grubu’nun 21 yıllık deneyimi ve yaratıcılığıyla birleştiren ReHealth, “Sağlık iletişiminde katma değerli entegre çözümler” sunmak üzere sektörde yerini aldı.

Reçeteli ürünlerden OTC ürünlere, sağlık kurumlarından sağlıklı yaşam ürünleri ve hizmetlerine, dermokozmetik ürünlerden gıda takviyesi ürünlerine kadar bir çok ürün ve markaya 360º hizmet veren Re:Health; İ.E. Ulagay-Menarini ve Ali Raif İlaç gibi ilaç sektörünün önde gelen markaları ile çalışırken, portföyüne Eczacıbaşı İlaç Pazarlama’nın Daylong, Actinica, Vicks First Defence, Imutor ve Medigard markalarını ekleyerek güçlü bir başlangıç yaptı.

ReHealth’e yönetici ortak olarak katılan Ajans Başkan Yardımcısı Tuba Öztürk; Re İletişim Grubu’nun tüm deneyim ve yeteneklerinden yararlanarak “Sağlık için çok boyutlu iletişim” yaklaşımıyla sektöre yepyeni bir soluk getireceklerini ifade ediyor.

Re İletişim Grubu çatısı altında sağlık iletişimi uzmanı olarak yerini alan ReHealth; reklam ajansı ReAjans, dijital ajans Hiperaktif ve sosyal medya ajansı HiperSosyal ile birlikte entegre yapıda faaliyetlerini sürdürecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.