MediaCat

Ülker’e yeni CMO

Ülker’de CMO olarak görev alacak isim belli oldu.

Ülker’e yeni CMO

Ülker’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Son iki yıldır Ülker Bisküvi İş Birimi Pazarlama Direktörlüğü görevini yürüten Mustafa Kabakçı, Ülker’in yeni CMO’su olarak atandı. Kabakçı, yeni görevinde Ülker markasının yanı sıra Godiva’nın market serisi ve McVitie’s markalarının pazarlama stratejilerinin oluşturulması ve uygulanmasından sorumlu olacak.

Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden 2004 yılında mezun olan Mustafa Kabakçı, profesyonel kariyerine aynı yıl Evyap’ta marka yöneticisi olarak başladı ve 2007-2009 yılları arasında İran Evyap’ta ticari müdür olarak görev yaptı. Kabakçı, 2009 yılında Yıldız Holding bünyesinde yer alan Ülker Kellogg’s şirketine geçiş yaparak 2009-2014 yılları arasında kıdemli marka müdürü ve pazarlama müdürü olarak çalıştı. 2014-2020 yıllarında ise sırasıyla NIVEA Beiersdorf Türkiye Pazarlama Müdürü, Beiersdorf Almanya Global Pazarlama Müdürü ve NIVEA Beiersdorf Türkiye Pazarlama Direktörü olarak görev yaptı. Kabakçı, Ülker CMO’su olarak atanmadan önce pazarlama organizasyonunda bisküvi iş biriminden sorumluydu.

Ülker bünyesinde 18 yıldır önemli başarılara imza atan ve son üç yıldır Ülker CMO’su olarak görev yapan Aslı Özen Turhan ise pladis’in Birleşik Krallık ve İrlanda’dan sorumlu CMO’su olarak görev yapacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.