Uber’den Sevgililer Günü serenadı

Marka 14 Şubat'ta UberSERENAT seçeneğini bir kez daha kullanıma sunuyor.

07.02.2018 - 11:55 | MediaCat

80 ülkede 650’den fazla şehirde hizmet veren şehiriçi ulaşım uygulaması Uber, Sevgililer Günü’nde sıradışı hediye arayanlar için geçen sene 14 Şubat’a özel sunduğu UberSERENAT seçeneğini bu yıl da kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Her sevginin bir de şarkısı olduğu düşüncesinden yola çıkan markanın uygulamasına eklenen UberSERENAT seçeneği ile kullanıcılar, 14 Şubat günü istedikleri bir konuma UberSERENAT çağırarak, sevdiklerine Subway Jazz Station, Derin Kıvaner, Nurefşan, İskender ve Berkin, Orkestranbul Sürpriz Etkinlik Çetesi ve Minör Trio gibi sanatçı ve toplulukların yapacağı canlı bir serenat performansı hediye edebilecek.

UberSERENAT seçeneğinden 14 Şubat günü 12.00 – 16.00 saatleri arasında yararlanılabilecek. Olası bir talep yoğunluğu nedeni ile söz konusu özellik İstanbul’un yalnızca Ataşehir, Bakırköy, Beşiktaş, Beyoğlu, Fatih, Kadıköy, Kağıthane, Sarıyer, Şişli, Üsküdar, Ümraniye ve Zeytinburnu ilçelerinde devrede olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.