Twitter markalı sayfa yaratma hazırlığında

Twitter Facebook'un marka sayfalarına benzer sayfalar hazırlamaya imkan verecek bir sistem yaratarak, reklam gelirini artırmayı hedefliyor.

05.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Twitter Facebook’un marka sayfalarına benzer sayfalar hazırlamaya imkan verecek bir sistem yaratarak, reklam gelirini artırmayı hedefliyor.

Marka sayfalarında, firmaların hazırladıkları özel mesajları, kullanıcılara doğrudan aktarabilmesine imkan verilecek. Bu yolla sosyal ağın uzun dönemde gelirinin artırılması hedefleniyor.

Twitter idari yöneticisi Dick Costolo ve gelirler müdürü Adam Bain yeni gelir akışı yolları yaratmak için yeni planlamalar yaptıklarını açıkladı.

Facebook sayfalarıyla benzer şekilde işleyecek olan Twitter marka sayfalarının, firmalara kendi içeriklerini anlatacakları ve kullanıcılarla etkileşimli bağlantı kurabilecekleri bir alan sağlayacağı tahmin ediliyor.

Twitter sözcüsü, firmaların markalı sayfalara büyük bir talep gösteriğini dile getirirken, konuyla ilgili daha detaylı bir açıklama yapmaktan kaçındı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.