Tweet oyunları

HBO efsane dizisinin tahtını hayranların tweet’lerinden oluşturdu.

21.04.2014 - 10:46 | Haluk Kasarcı

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de ilgiyle izlenen ve çok sayıda hayranı olan HBO imzalı Game of Thrones dördüncü sezonuna beklendiği gibi hayli kuvvetli bir giriş yaptı. Dördüncü sezonun prömiyerinde izleyenleri #TakeTheThrone hashtag’ini kullanmaya davet eden HBO’nun gelen milyonlarca tweet’le ne yapacağı merak konusuydu. Dördüncü sezonun yalnızca ilk bölümünde 6 milyon tweet alan ve şimdiden efsane statüsünde değerlendirilen dizinin en kıymetli ikonlarından olan taht, 360i sayesinde dijital ortama aktarıldı.

#TakeTheThrone hashtag’ine gelen tweet’lerin bir araya gelerek demir tahtı oluşturduğu kampanyaya tahtın 3d bir modelinin de görülebileceği takethethrone.com adresinden de katılmak mümkün. Twitter, Facebook veya Instagram’da hashtag’i kullanarak paylaşımda bulunan kişilerden en şanslı olanını ise her yıl olduğu gibi bu yıl da Temmuz ayında San Diego’da gerçekleşecek Comic Con’a katılma fırsatı bekliyor.

Kaynak: Creativity Online

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.