Türksat, Cebit’in ana sponsoru

2010’da da Türksat’ın “Ana Sponsor” olduğu CeBIT Bilişim Eurasia fuarına...

05.10.2010 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’nin Avrupa ve Asya’ya açılan bilişim ve ticaret kapısı CeBIT Bilişim Eurasia fuarı, 6 Ekim 2010 tarihinde başlıyor. Geçen yıl olduğu gibi 2010’da da Türksat’ın “Ana Sponsor” olduğu CeBIT Bilişim Eurasia fuarına 60’ın üzerinde ülkeden ve Türkiye’nin 20’den fazla şehrinden şirketler ve üst düzey yöneticiler katılacak. Ayrıca, VIP alım heyetleri ve KOBİ’lerin de fuara geniş katılımı bekleniyor.

“Hedefi kaçırma ihtimaliniz yok, çünkü hedefiniz size geliyor” sloganı ile tanıtılan CeBIT Bilişim fuarında; kamu, elektrik-elektronik, inşaat, tekstil, gıda, bankacılık, finans, sigorta, eğitim, turizm, sağlık, taşımacılık, otomotiv, makine ve kimya gibi bilişim teknolojilerinin etkin kullanıldığı sektörler de yer alacak.

CeBIT Bilişim 2010’da ayrıca “Sosyal Sorumluluk”, “Akıllı Kentler”, “Green IT” gibi temalara uygun içeriklere de yer verilecek. Türksat, 7. Salonda yer alan standında uydu haberleşme, coğrafi bilgi sistemleri, bilişim, e-Devlet ve kablo yayıncılığı alanında yürüttüğü hizmetleri ve yeni markalarını tanıtacak.

Sanat, siyaset, medya ve ekonomi sektöründeki önemli isimleri ağırlayacak olan Türksat’ın standında popüler söyleşilere de yer verilecek. “TürksatGlobe” markası ile sunulan Coğrafi Bilgi Sistemleri kapsamındaki hizmetlerden “TürksatMaps” tanıtımı da CeBIT Bilişim Eurasia 2010’da gerçekleştirilecek.

Ayrıca, 8 Ekim 2010 Cuma günü saat 14:30’da TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Karadeniz Salonu’nda Türksat tarafından “Coğrafi Bilgi Teknolojileri Akademik Perspektif Çalıştayı” düzenlenecek.

Türksat’ın dijital kablo TV platformu üzerinden “Teledünya” markası ile sunduğu dijital televizyon yayın hizmeti bölümünde ise 3D teknolojisi ve ülkemizdeki ilk üç boyutlu televizyon kanalı olan Teledünya 3D İnfo kanalının tanıtımı yapılacak. Özel bir salonda sunulacak gösteride, 3D teknolojilerine ait yayın çeşitleri ziyaretçilere izletilecek.

Türksat’ın yeni başlattığı ve karasal altyapılara bağımlı olmadan uydu üzerinden her yere internet götürmeyi hedefleyen hizmeti de, UydumetSky markasıyla ve “Kimse internetsiz kalmasın” sloganıyla fuarda tüketicilerle buluşacak.

KabloTV hattı üzerinden Uydunet markasıyla sunulan internet hizmeti abonelerinin kendi aralarında “ücretsiz telefon görüşmesi” yapmasını sağlayan ses hizmeti ise, UydunetVoIP markasıyla ilk defa fuarda görücüye çıkacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.