Sadece yeme-içme sektörüne özel hizmet veren bir reklam ajansı düşünün!

Minimalista, yenilikçi tematik ajansı Gastronomista ile sektöre lezzetli bir tat getiriyor.

Advertorial 10.07.2017 - 09:19 | MediaCat

Türkiye'nin ilk gastronomi ajansı "Gastronomista" kuruldu!

Marka ihtiyaçlarına yönelik kreatif çözümler üreten ve bu süreci minimalist çizgisinden ayrılmadan sürdüren yeni nesil reklam ajansı Minimalista, reklamcılık sektöründeki önemli bir açığı tespit ederek kreatif reklamcılık hizmeti veren yeni tematik ajansını “Gastronomista” adı altında kurduğunu duyurdu.

Sadece yiyecek içecek alanında faaliyet gösteren şirketlere yönelik hizmet verecek olan “Gastronomista” Reklam Ajansı, zincirden butiğe tüm restoran ve lokantalar için odaklanmış bir altyapıya sahip. “Gastronomista” gıda pazarlaması alanında uzmanlaşmış, sektöre ve dinamiklere hâkim, güçlü bir ekiple çalışma avantajı sağlıyor.

Türkiye'nin ilk gastronomi ajansı "Gastronomista" kuruldu!

Dinamik ekibi ve hızla büyüyen portföyüyle göze çarpan Minimalista, sunduğu kreatif çözümler ile sektöre yenilikler getirmeye devam ediyor. Türkiye’de bir ilke imza atarak yiyecek & içecek üretimi, satışı, dağıtımı yapan firmalar ile malzeme üreticileri, restoranlar, oteller, organizasyon şirketleri, gastronomi eğitimi veren kurum ve kuruluşlar gibi kendini lezzetle ifade etmesi gereken tüm firmalara hizmet vermeye yönelik olarak kurduğu “Gastronomista” ile sektöründeki reklamcılık anlayışına yeni bir soluk getiriyor.

Türkiye'nin ilk gastronomi ajansı "Gastronomista" kuruldu!

Neden sadece gastronomi alanı?

Yeni ajanslarıyla sektöre taze bir soluk getirdiklerine dikkat çeken Minimalista Ajans Başkanı Bengühan Bora, konuyla ilgili şu değerlendirmede bulundu:

Türkiye'nin ilk gastronomi ajansı "Gastronomista" kuruldu!

Gastronomista Ajans Başkanı Bengühan Bora

“Minimalista olarak sektörün ihtiyaçlarını yakından takip ediyor, dünyada ve Türkiye’de sektör temelinde yapılan işleri ve kreatif çalışmaları süzgeçten geçirerek, çalıştığımız markalar için en doğru yol haritalarını çiziyoruz.

“Gıda, hızla büyüyen ve gelişen bir sektör. Yapılan araştırmalara göre tüketicilerin gıda kreatiflerine verdikleri tepkiler, ürün ve hizmet kreatiflerine verdikleri tepkilerden farklı. Bu da genelgeçer reklamcılık prensiplerinin gıda reklamcılığında yetersiz kalabileceğini gösteriyor. Biz bu ihtiyacı, gıda sektöründe yıllardır süregelen tecrübelerimizden yola çıkarak tespit ettik. Bu alanda çalıştığımız birçok marka bulunuyor. Birlikte çalıştığımız markalarımızdan Arşiv Türk Mutfağı’nın sahibi Cemal Sarıhan ile yaptığımız bir toplantı sırasında kendisinden bir öneri olarak geldi bu fikir. Hatta ‘Gastronomista’nın ismini bile kendisi buldu. Sadece gıda sektörüne özel hizmet verecek olan ‘tematik kreatif bir ajans’ konsepti bize de çok cazip geldi. Bu fikirden yola çıkarak ‘Gastronomista’ reklam ajansını kurma kararı aldık. Bu alanda iddalıyız çok güzel işler başaracağımıza inanıyoruz.”

Gastronomista.com.tr
Facebook.com/gastronomistacreative
Instagram.com/gastronomista_creative

Minimalista Hakkında

Minimalista, özgün ve minimalist pazarlama iletişimleri geliştirmek amacıyla, kreatif reklam ajansı olarak 2012 yılında İstanbul’da kuruldu. Markalarının ihtiyaçlarını belirleyerek en uygun mecrada en yaratıcı tasarımlarla bu ihtiyaçları faydaya dönüştürmeyi hedefleyen Minimalista, 2014 yılında bünyesindeki firma yelpazesini çeşitlendirerek hızla büyümeye devam etti. Her koşulda markalar için fayda yaratma ideolojisiyle hareket eden Minimalista, kısa sürede Türkiye’nin dinamik ajansları arasına girmeyi başardı. 2017 yılında sadece gastronomi alanında faaliyet gösteren firmalara yönelik kreatif ajans hizmeti veren “Gastronomista Reklam Ajansı”nı kurdu.

Minimalista.com.tr * Facebook.com/minimalistacreative * Instagram.com/minimalista_creative

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.