Türkiye’de blogların yükselişi

Bütün dünyayı kasıp kavuran blog sitelerinin sayısı, Türkiye’de de her geçen gün artıyor. Web sitelerinin evrimleşmiş şekli olan bloglara duyulan

23.01.2007 - 15:51 | MediaCat

Bütün dünyayı kasıp kavuran blog sitelerinin sayısı, Türkiye’de de her geçen gün artıyor. Web sitelerinin evrimleşmiş şekli olan bloglara duyulan rağbet, blog servisi veren sitelerin de ön plana çıkmasını sağladı.

Bunlaradn biri olan Blogcu, son bir yıl içinde %400 büyüyerek 300 bin üyeye ulaştı. Üye sayısı 300 bine ulaşan ve 2006 yılında Türkiye’nin en hızlı büyüyen web sitesi olan Blogcu, en çok ziyaret edilen Türkçe siteler arasında 12. sıraya yükseldi.

Blogcu’nun 15 Ocak tarihinde hizmet esunulan yeni sürümü ile Blogcular tarafından üretilen yazılar, fotoğraflar ve videolar buluşuyor, kanal ve etiketler ile her konudaki güncel içerik kolayca bulunabiliyor.

Kullanıcıların ilgi alanları doğrultusunda birbirleriyle görüşlerini paylaştığı bloglar, internetten bilgi alışverişinde de önemli bir kaynak olma özelliği taşıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.