Cannes’ın radyo jüri başkanı açıklandı

Cannes Lions Uluslararası Reklam Festivali organizatörlerinin bugün yapmış olduğu açıklamada, Pilipinler BBDO Guerrero Ortega yönetim kurulu

23.01.2007 - 20:58 | MediaCat

Cannes Lions Uluslararası Reklam Festivali organizatörlerinin bugün yapmış olduğu açıklamada, Pilipinler BBDO Guerrero Ortega yönetim kurulu başkanı ve şef yaratıcı yönetmeni olan David Guerrero’nun bu yıl düzenlenecek olan Radyo Lion’da jüri başkanı olarak görev alacağını açıkladı. Guerrero, Doğu Asyalı ilk Cannes jüri başkanı olacak.

Guerrero, BBDO Guerrero Ortega’yı 1998 yılında kurdu. Ajans, Guerrero başkanlığında Asya’nın lider yaratıcı ajansları arasına girdi. Guerrero, ilk radyo ödülünü Londra’da öğrenim görürken bir yandan reklam yazarı olarak çalıştığı ajansta kazandı.

Guerrero sorumluluğunda Cathay Pacific Havayolları için dünya çapında uygulanmak üzere hazırlanan kampanya, radyo alanında Hong Kong Medya ödülü kazandı.

Festivalin yönetim kurulu başkanı Terry Savage, bundan önce Asya Pasifik Reklam Festivali ve Melbourn Sanat Yönetmenleri Kulubü jürilerinde görev yapan Guerrero’nun jüri deneyimlerini bu yıl Cannes Lions’a taşıyacağını belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.