Türkiye Basketbol Federasyonu’na yeni ajans

TBF, EuroBasket 2017 Finalleri'nde çalışacağı ajansı seçti.

07.08.2017 - 11:47 | MediaCat

Türkiye Basketbol Federasyonu'na yeni ajans

Türkiye Basketbol Federasyonu, 31 Ağustos-17 Eylül tarihleri arasında Finlandiya, İsrail, Romanya ve Türkiye’nin ev sahipliğinde düzenlenecek olan 2017 Avrupa Basketbol Şampiyonası’nın (EuroBasket 2017) ülkemizde düzenlenecek olan final müsabakaları öncesinde ve organizasyon sırasında gerçekleştirilecek projelere tasarım, yaratıcı fikir ve operasyon tarafında destek olması için great Ajans ile anlaştı.

Türkiye’nin takım sporlarında en başarılı olduğu branşlardan birisinin basketbol olduğunu ve ekip olarak basketbola büyük ilgi duyduklarını belirten great Ajans Başkanı Mehmet Onur Güzel, EuroBasket 2017’de Türkiye Basketbol Federasyonu’na hizmet verecek olmaktan ekip olarak büyük bir mutluluk ve onur duyduklarını söyledi.

EuroBasket 2017 kapsamında Türkiye Basketbol Federasyonu’na hizmet verecek olan great’in müşteri portföyünde Ağaoğlu Şirketler Gubu, ADM-GDZ Elektrik Dağıtım, Canon, Danone, Denizbank, Goodyear, Hoover, Hyundai, LC Waikiki, Lenovo, MDSap, Mercedes-Benz, Nutricia, Pera Palace, Rixos Otelleri ve Unifree gibi küresel ve yerel markalar yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.