Turkcell’in yeni interaktif ajansı

Turkcell kurumsal, turkcell-im, turkcell-im Benim, TouristInfoonline, Turkcell SüperLig ve Turkcell First Class web sitelerinin

12.11.2007 - 09:29 | MediaCat

Turkcell ile Nexum Creative’in ilk projesi “turkcell-im benim” isimli paylaşım platformunun elde ettiği başarı sonrasında Turkcell Nexum Creative’i interaktif ajansı olarak seçti. Turkcell kurumsal, turkcell-im, turkcell-im Benim, TouristInfoonline, Turkcell SüperLig ve Turkcell First Class web sitelerinin online mecradaki tüm uygulamaları Nexum Creative tarafından yürütülmeye başlandı.

Nexum Creative turkcell.com.tr’nin yeni tasarım çalışmalarını tamamlayarak Turkcell ile süresiz güncelleme ve bakım anlaşması imzaladı. Kullanıcıların Turkcell’in muazzam içeriğine kolaylıkla ulaşabilmeleri ve sitede aradıklarını rahat bulabilmeleri açısından bilgi mimarisine yönelik özel çalışmalar gerçekleştirildi. Yeni dönem tasarım trendlerine uygun ve tüm arama motorlarında çalışılabilen site önceden planlanan takvime uygun bir şekilde yayına geçti.

Turkcell’in krumsal websitesi www.turkcell.com.tr çalışmasının tamalanmasının ardından Nexum Creative, Turkcell-im Web Sitesi http://turkcell-im.turkcell.com.tr Turkcell-im Benim web sitesi http://turkcell-imbenim.turkcell.com.tr, TouristInfoonline web sitesi http://touristinfoonline.turkcell.com.tr, Turkcell SüperLig web sitesi http://www.turkcellsuperlig.com.tr ve Turkcell First Class Web Sitesi’nin online mecradaki tüm işleri Nexum Creative tarafından yürütülmeye başlandı.


“turkcell-im benim” Web 2.0 kavramının ülkemizdeki en özgün uygulamalarından biri…

Turkcell ile Nexum Creative’in ilk projesi olan “turkcell-im benim” web 2.0 kavramı ülkemizdeki en özgün uygulamalarından biri olarak video ve fotoğraf paylaşımının yanı sıra üyelerin iletişimine de olanak sağlayan bir site.

Özgün tasarımı ile farklılaşan site, dünyadaki en başarılı “moblog” (mobil blogging) uygulamalarından biri olarak da dikkat çekiyor. Fotoğraf veya video çekip MMS’le 4040’a mesaj atarak anında turkcell-im benim’deki sayfanızdan yayımlayabiliyorsunuz. Birçok reklam/pazarlama blogunda vaka olarak incelenen proje büyük beğeni kazandı. Turkcell-im benim’in kazandığı başarıdan sonra Turkcell Nexum Creative’i interaktif ajansı olarak seçti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.