Turkcell’den vatan toprağıyla hazırlanan 18 Mart tablosu

Turkcell'in 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi reklamı yayında.

18.03.2021 - 14:09 | MediaCat

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106’ncı yıldönümünde Turkcell; Mustafa Kemal Atatürk’ü, Çanakkale Zaferi’nin kahramanlarını ve şehitlerini yurdun dört bir yanından getirilen vatan topraklarıyla hazırlanan tabloyla andı.

Mustafa Kemal Atatürk’ün Çanakkale Savaşı’nda cephedeki askerlere baktığı fotoğrafı vatan toprağıyla resmeden marka, tabloyu ve 18 Mart’a özel mesajını da reklam filmine taşıdı.

Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Ergenekon, “Şirket olarak, bu topraklara olan bağlılığımızı ülkemize verdiğimiz hizmetlere, yaptığımız yatırımlarla her fırsatta gösteriyoruz. Milletimize olan inancımız, üzerimizde taşıdığımız sorumluluğa aşkla bağlanmamızı sağlıyor. Kanlarının son damlasına kadar vatan toprağını müdafaa edip tarihin akışını değiştiren Çanakkale Zaferi kahramanlarını anmak amacıyla hepimiz için kutsal olan vatan topraklarından anlamı ve değeri çok büyük bir sanat eseri ortaya çıkardık. ‘Çanakkale Geçilmez!’ sözünü tarihe kazıyan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm kahramanlarımızı rahmetle, şükranla anıyoruz” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.