Turkcell’den mobil kütüphane

İçeriği Idefix işbirliği ile oluşturulan Turkcell Kitaplık’ta şu an yerli ve yabancı yazarların 4 bine yakın kitabı yer alıyor.

16.11.2012 - 10:29 | MediaCat

Turkcell Kitaplık açıldı

Kitabı tablet cihazlara ve akıllı telefonlara taşıyan Turkcell Kitaplık, her an her yerde yanınızda bulundurabileceğiniz bir mobil kütüphane açtı. İçeriği Idefix işbirliği ile oluşturulan Turkcell Kitaplık’ta şu an yerli ve yabancı yazarların 4 bine yakın kitabı yer alıyor. Turkcell Kitaplık’ı indiren herkese ilk 6 ay boyunca Gülse Birsel’in Yazlık kitabı da hediye ediliyor.

App Store’dan ücretsiz indirilebilen uygulama, www.turkcellkitaplik.com adresinden satın alınan tüm kitapların iPhone ve iPad cihazlarda okunabilmesini sağlıyor. Uygulamanın Android versiyonu da kısa süre sonra yayında olacak.

Cenk Bayrakdar: Hedef 5 yıl içerisinde e-kitabın sektördeki payını %10’a çıkarmak

Turkcell Kitaplık ile Türkiye’de elektronik yayıncılığı yeni  bir boyuta taşımayı hedeflediklerini vurgulayan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar; günümüzde e-kitabın ülkemizde yayıncılık sektörü içerisindeki payının binde 4 civarında olduğunu, bu oranın ABD’de % 13, İngiltere’de ise % 6’da seyrettiğini ifade etti. Bayrakdar hedeflerinin, 5 yıl içerisinde bu oranı % 10’lar seviyesine çıkarmak olduğunu dile getirdi.

Turkcell’li olmak gerekmiyor

Turkcell Kitaplık’ı, Turkcell’li olsun olmasın, tabletinden ya da akıllı telefonundan e-kitap okumak isteyen herkes kullanabilecek. Turkcell Kitaplık’tan e-kitap satın alabilmek için www.turkcellkitaplik.com  adresinde Turkcell Kitaplık’a üye olup, istediğiniz kitabı seçebilecek ve ardından kredi kartı bilgilerinizi girerek satın alabileceksiniz.

 

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.