MediaCat

BBDO’dan Sapient Nitro’ya transfer

Chris Hall, ajansın Güney Asya bölgesinin genel müdürlüğü görevini üstlenecek.

BBDO’dan Sapient Nitro’ya transfer

Chris Hall, BBDO’dan SapientNitro’ya transfer oldu. Ajansın Güney Asya bölgesinin genel müdürlüğü görevini üstlenen Hall’un BBDO’da 14 yıllık bir geçmişi var. BBDO öncesinde 12 yıl da JWT’de çalışan Hall, Acquity Group’un Atlanta ofisine geçen Rob Milstead’in yerine geldi.

Hall’u yeni görevinde SapientNitro’nun Atlanta ve Miami ofislerinin yöneticiliği bekliyor; Hall aynı zamanda ajansın Kuzey Amerika takımında yer alacak. SapientNitro’nun Kuzey Amerika ve Avrupa ofisleri başkan yardımcısı Alan Wexler’a bağlı olarak çalışacak.

Wexler, Hall’un Güney Asya bölgesinde güçlü ilişkiler kuracağına inandığını söylüyor. Markaların geleneksel pazarlamadan, daha tecrübe odaklı ilişkilere kayması ve dijitaldeki gelişmeler gibi birtakım değişiklikleri yönetmede kusursuz bir iş çıkaracağını belirtiyor.

Hall ise sektör olarak çok büyük bir değişimin içinde olduklarını kaydederek bu durumu yönetebileceğini umduğunu ifade ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.