TURKCELL’DEN 3 TL’YE SINIRSIZ FACEBOOK

Turkcell, abonelerine ayda 3 TL karşılığında Facebook’a sınırsız erişme imkanı sunduğunu duyurdu.

06.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Turkcell tarafından yapılan açıklamada, mobil internet kullanıcısı abonelerin sosyal paylaşıma yönelik talepleri üzerine sunulan yeni paket ile Turkcell’lilerin tarife üyeliği veya yükleme ön şartı olmadan, ayda yalnızca 3 TL karşılığında cep telefonundan Facebook’a her an her yerden sınırsız erişebileceği belirtildi.

Paketten faydalanmak için "FACE" yazıp 2222’ye göndermenin yeterli olacağı kaydedildi.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül konuyla ilgili açıklamasında, şunları ifade etti: Türkiye, 23 milyon Facebook kullanıcısıyla dünyada ABD, Endonezya ve İngiltere’den sonra dördüncü sırada yer alıyor. Dünya çapında 200 milyondan fazla aktif kullanıcı Facebook’a mobil cihazlar üzerinden erişiyor. Doğaldır ki abonelerimiz de ’Ne ödeyeceğim?’ diye düşünmeden cep telefonlarından Faceboook’a erişmek, sosyal çevrelerini online ortamda takip edebilmek istiyorlar. Facebook erişimi paketini müşterilerimizden gelen yoğun talepler sonucu şekillendirdik.

Bundan böyle tüm Turkcell’lilere aylık 3 TL karşılığında sınırsız Facebook erişimi sunuyoruz."

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.