Turkcell’den medya ajansı açıklaması

Marka eski medya ajansı Mindshare'e bir basın açıklaması ile teşekkür etti.

18.06.2014 - 16:06 | MediaCat

Sermaye Piyasası Kurumu Turkcell'e 2 yeni yönetim kurulu üyesi atadığını açıkladı.

Media Teamwork‘ün yanı sıra 1 Mayıs’tan itibaren Open ile de çalışmaya başlayan ve Mindshare ile işbirliğini tamamen sonlandıran Turkcell, eski ajansı Minshare‘e bir basın açıklaması ile teşekkür etti.

Markanın yayınladığı açıklama şöyle:

“Ocak 2006 tarihinden bu yana işbirliği içerisinde olduğumuz Mindshare Medya Planlama Ajansı ile birlikte hayata geçirdiğimiz yüzlerce kampanya, Turkcell’e hem ticari başarı getirdi, hem de Turkcell’in marka değerini yukarılara taşıdı. Her iki şirketin konuşarak birlikte verdiği bir karar ile, 1 Mayıs 2014 tarihinden itibaren Mindshare ile olan işbirliğimizi sonlandırdık.

Bu çerçevede, 1 Mayıs 2014 tarihi itibarıyla, medya planlaması konusunda aldığımız desteği artırmak ve uzmanlık seviyesini zenginleştirmek amacıyla, 7 Ocak 2014 tarihinden beri mevcut ajansımız olan Media Teamwork Medya Planlama Ajansı’na ek olarak, Open Media ile de birlikte çalışmaya karşılıklı olarak karar verdik.

Media Teamwork ve Open Media, Turkcell iletişiminin belirli konularında uzmanlaşacak şekilde bir iş bölümü yaparak medya planlamasını yönetecek. Her iki ajansımız da şu anda proje bazlı çalışıyor.

Bu fırsatla, müşterilerimize mesajlarımızı her gün en etkili yollardan ulaştırmak için çalışan Mindshare’e bir kez daha teşekkür ediyor, Media Teamwork ve aramıza yeni katılan Open Media ile başarılı işlere imza atmaya devam edeceğimize inanıyoruz.”

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.