Turkcell ‘En İyi Müşteri Hizmetleri’ ödülünü aldı

Yüzde 100 Turkcell iştiraki Global Bilgi, Avrupa Çağrı Merkezi ve İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri...

19.09.2008 - 15:21 | MediaCat

Yüzde 100 Turkcell iştiraki Global Bilgi, Avrupa Çağrı Merkezi ve İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri organizasyonlarında birincilik ödüllerine layık görüldü.

Turkcell’in Türkiye’de lider müşteri ilişkileri yönetim merkezi Global Bilgi, bu yıl 13.’sü düzenlenen Avrupa Çağrı Merkezi Ödülleri ve İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri organizasyonlarında “En İyi Müşteri Hizmetleri” kategorisinde birinci oldu.

Avrupa çağrı merkezi sektörünün en saygın yayını Call Centre Focus, her yıl çağrı merkezi hizmetleri ve uygulamalarına dikkat çekmek ve elde edilen başarıları geniş kitlelerle paylaşabilmek amacıyla Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde yer alan çağrı merkezleri arasında bir yarışma düzenliyor. Yarışmanın 16 Eylül’de İngiltere’nin Birmingham şehrinde yapılan gala gecesinde Turkcell’in çağrı merkezi Global Bilgi, dünyanın önde gelen çağrı merkezlerini geride bırakarak “En İyi Müşteri Hizmetleri” kategorisinde birinci oldu.

Global Bilgi bu kategoride; kesintisiz olarak sunduğu hizmet, müşteri sadakati sağlamada gösterdiği etki, doyurucu müşteri deneyimi ve müşteri memnuniyeti özellikleri ile değerlendirilerek Avrupa’nın en iyisi olmaya layık görüldü.

Türkiye’nin “En İyisi” ödülü de Turkcell’in…

Turkcell’in çağrı merkezi Global Bilgi, 17 Eylül’de İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde yapılan İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri organizasyonunda da, başvurduğu “En İyi Müşteri Deneyimi” kategorisinde yine birincilik ödülüne layık görüldü.

İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri, 2007 “IV. Uluslararası İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı” çerçevesinde, 17 Eylül Çarşamba gecesi, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen ödül töreninde açıklandı. Toplam 15 kategoride ödül verilen organizasyonda Global Bilgi, kendi kategorisinde 7 rakibini geride bırakarak bu ödülü almaya hak kazandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.