Turkcell Avrupa pazarında

Turkcell, yeni mobil operatörü Turkcell Europe ile Avrupa’nın kapılarını açıyor. Yüzde 100 Turkcell iştiraki...

08.10.2010 - 00:00 | MediaCat

Turkcell, yeni mobil operatörü Turkcell Europe ile Avrupa’nın kapılarını açıyor. Yüzde 100 Turkcell iştiraki olarak kurulan Turkcell Europe, 2011’in ilk aylarında Almanya’da hizmet vermeye başlayacak.  Turkcell Europe, Turkcell teknolojisini avantajlı fiyatlarla Almanya’nın en kaliteli mobil şebekesi üzerinden sunacak.

Halen 8 ülkede 62 milyon aboneye hizmet veren Turkcell, Berlin’de gerçekleştirdiği basın toplantısı ile Turkcell Europe’u kurduğunu ve Avrupa operasyonlarına 2011’de Almanya ile start vereceğini açıkladı.

Turkcell Europe hem Almanya’da yaşayan vatandaşlarımızı hem de Türkiye ile yoğun ilişki içerisinde olan herkesi Almanya’da ve Türkiye’de, Turkcell ayrıcalıklarıyla buluşturacak. Almanya’dan Türkiye’ye yapılacak aramalarda uygun tekliflerin yanı sıra Türkiye’de de Turkcell avantajlarını sunacak olan Turkcell Europe, müşterilerine Türkiye’de ve Almanya’da eşsiz bir deneyim yaşatacak. Ayrıca Turkcell Europe aboneleri Turkcell’lilere özel ürün ve servislere Almanya’da da ulaşabilecek.

Ciliv: Türkiye İçin Gurur Verici Bir Gelişme
Basın toplantısında yaptığı konuşmada Turkcell Europe ile müşterilere sağlanan kolaylıklar sayesinde sınırların ortadan kalkacağını ve Avrupa ile Türkiye’nin entegrasyonunda yeni bir dönemin başlayacağını ifade eden Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv “Türkiye’den aldığımız güçle bölgemizin lider, dünyanın önde gelen iletişim ve teknoloji şirketlerinden biri olduk. Bugün, Almanya’ya gerçekleşen göçün 50 yıl sonrasında, Türkiye’nin lider şirketi Turkcell Almanya’ya, Avrupa’ya giriyor. Bu hem bizim için hem de Türkiye için heyecan verici bir gelişme. Turkcell Europe ile Türkiye’den Almanya’ya bugüne kadar yapılan en büyük yatırımlardan birini gerçekleştirmekten büyük gurur duyuyoruz.” dedi.

Yeni bir başarı hikayesi yaratacağız
“Turkcell Europe’un Türkiye’ye ve insanlarımıza güç veren yeni bir başarı hikayesi olması için var gücümüzle çalışacağız” diyerek duyduğu heyecanı dile getiren Ciliv, “Turkcell Europe’un bugün geldiği nokta için yaklaşık 3 yıldır çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Son 6 ayda ise yoğun bir çalışma dönemi geçirdik. Almanya’da yaşayan vatandaşlarımızın ve Türkiye ile yoğun ilişkileri bulunan insanların tüm iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını Turkcell kalitesiyle sağlamak için kolları sıvadık. Bu nedenle Almanya’nın en gelişmiş ve en hızlı 3G altyapısını kullanacağız. Kaliteli ürün ve servislerimizle, isteyen herkese Turkcell teknolojisini ulaştırmaktan mutluluk duyacağız. ” dedi.

Turkcell Europe, geniş bir dağıtım ağıyla Almanya’nın her bölgesinde toplam 60 bine yakın noktada müşterileriyle buluşacak. Turkcell Europe’un genel merkezi ise Köln şehrinde yer alacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.