MediaCat

Turkcell’in 3G Hız Testi’ne uluslararası ödül

Turkcell 3G’nin 1.yıldönümü nedeniyle geçen sene düzenlediği ‘3G Hız Testi’”, PR News Ödülleri’nin “En İyi Yıldönümü Etkinliği” kategorisinde Onur Ödülü’ne layık bulundu.

Turkcell’in 3G Hız Testi’ne uluslararası ödül

Turkcell 3G’nin 1.yıldönümü nedeniyle geçen sene düzenlediği ‘3G Hız Testi’”, PR News Ödülleri’nin “En İyi Yıldönümü Etkinliği” kategorisinde Onur Ödülü’ne layık bulundu. Ulusal basından 32 gazeteciyle aynı gün içerisinde Diyarbakır ve Paris’te gerçekleştirdiği 3G Hız Testi halkla ilişkiler etkinliği, son olarak geçen yıl Golden Drum PR Yarışması’ndan 3 ödülle dönmüştü.

Turkcell Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Filiz Karagül Tüzün; “Turkcell, rekabetin yoğun yaşandığı telekom sektöründe lider pozisyonunu büyük bir tutarlılıkla koruyor. Kurumsal iletişim bölümü olarak, Turkcell’in sahip olduğu bu konum bize önemli görevler yüklemekte. Dünya şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir kurumu kamuoyuna doğru bir şekilde anlatabilmek çabasıyla dünya çapında ses getiren nitelikli işlere imza atıyoruz. Diyarbakır-Paris 3G hız testinin de planlanmadan uygulamaya her aşaması Kurumsal iletişim ve etkinlik organizasyon bölümlerimiz ve iletişim danışmanlığımızı yapan ajansımız İz İletişim tarafından titizlikle örüldü. Ödüllerimiz gösteriyor ki, halkla ilişkiler bir takım oyunudur ve Turkcell, bu alanda da küresel rekabet yeteneğine sahiptir. Projeye katkıda bulunan tüm çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyorum” dedi. 

Ödül töreni New York’ta gerçekleşti

PR News Ödülleri bu sene 7. kez sahiplerini buldu. 14 Eylül günü New York Grand Hyatt Hotel’de gerçekleşen ödül töreni PR dünyasının küresel düzeyde en önemli aktörlerinin buluştuğu bir organizasyon oldu. Ödüllerin sahiplerine iletilmesinin ardından bir konuşma yapan McDonald’s ABD’nin Kurumsal İletişim Direktörü Heather Oldani, halkla ilişkiler sektöründeki son trendleri anlattı.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.