Türk Telekom yönetiminde iki istifa

Erkan Akdemir ve Coşkun Şahin görevlerinden ayrılma kararı aldı.

12.08.2016 - 11:22 | MediaCat

Türk Telekom yönetiminde iki istifa

Türk Telekom’un bugün basın mensuplarıyla paylaştığı bültene göre; Türk Telekom Bireysel İş Birimi CEO’su Erkan Akdemir ve Türk Telekom Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin şirketteki görevlerinden istifa etti.

Akdemir ve Şahin’in ayrılma kararlarıyla birlikte Erkan Akdemir’in sorumluluğu altındaki Bireysel İş Birimi CEO’luğu pozisyonu kaldırılarak Bireysel İş Birimi CEO’suna doğrudan bağlı çalışan birimler Türk Telekom CEO’su Rami Aslan’a bağlandı. Coşkun Şahin’in görevli olduğu teknolojiden sorumlu genel müdür yardımcılığı göreviniyse gerçekleşecek yeni atamaya kadar geçici süreliğine Türk Telekom CEO’su Rami Aslan üstlendi.

Gelişmelerle ilgili konuşan Rami Aslan, “Türk Telekom grup şirketlerinin müşteri odaklı entegrasyonu ve transformasyonu yolunda önemli başarılar elde edilmesini sağlayan değerli çalışmaları ve katkıları için Erkan Akdemir ve Coşkun Şahin’e teşekkür ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.