Türk Telekom reklam filmine ödül

Türk Telekom Grubu kurumsal reklam filmi, iletişim alanında verilen ''2009 Avrupa Mükemmellik Ödülüne'' (European Excellence Awards) layık görüldü...

14.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Türk Telekom Grubu kurumsal reklam filmi, iletişim alanında verilen ”2009 Avrupa Mükemmellik Ödülüne” (European Excellence Awards) layık görüldü.

Türk Telekom’dan yapılan yazılı açıklamada, şirketin yakınsama vizyonu ve grup sinerjisinin vurgulandığı kurumsal reklam filmi ile ”Kurumsal TV ve Video” kategorisinde ödül aldığı kaydedildi.

Açıklamaya göre, strateji, inovasyon, yaratıcılık, etkin maliyet ve elde edilen sonuçlar gibi kriterler doğrultusunda yapılan değerlendirme sonucunda ”Kurumsal TV ve Video” ödülüne layık görülen Türk Telekom, JeTTvel tarife paketi ile de iki ayrı kategoride finale kaldı.

Türk Telekom’un reklam ajansı Publicis Yorum tarafından hazırlanan ve Indiana Jones, Hayalet Gemi gibi filmlerde de görev alan yönetmen Steve Beck tarafından çekilen Türk

Telekom Grubu kurumsal reklam filmi 5 günde tamamlandı. Montajı editör Mustafa Preşeva tarafından yapılan filmin müzikleri ise Rebel Moves grubunun kurucularınca hazırlandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.