Türk Telekom müşterileri kendi JeTTvel’lerini seçecek

Türk Telekom'un yeni JeTTvel tarifeleri ile müşteriler, sadece aylık paket ücreti ödeyerek...

23.01.2009 - 12:07 | MediaCat

Türk Telekom’un yeni JeTTvel tarifeleri ile müşteriler, sadece aylık paket ücreti ödeyerek aynı fiyata daha fazla konuşabilecek.

Türkiye’nin telekomünikasyon devi Türk Telekom, müşterilerinin günün değişik saatlerinde, değişik yoğunlukta görüşme ihtiyaçlarını göz önüne alarak geliştirdiği JeTTvel tarifesi ile yeni bir dönem başlatıyor. Türk Telekom, yeni tarifesi JeTTvel’i Paket100, Paket200 ve Paket300 seçenekleriyle sunuyor. JeTTvel tarifesi paketlerinden birini kendi ihtiyaçları doğrultusunda seçen müşteriler, sadece paket ücreti ödeyerek aynı fiyata daha fazla konuşma avantajına sahip olacak.

Sizin JeTTvel’iniz hangisi?

Müşterilerin aynı ücret karşılığında daha çok konuşmasını amaçlayan JeTTvel’de Türk Telekom, sabit ücreti de paket fiyatına dahil ediyor. Paket100, Paket200 ve Paket300 seçenekleriyle kullanıcılara sunulan JeTTvel ile Türk Telekom müşterileri, kendi konuşma alışkanlıklarına uygun paketi tercih edebilecek. Tüm dijital santral hatlarının faydalanabildiği bu paketlerin fiyatlarına paket içi şehiriçi dakikalar, sabit ücret ve tüm vergiler dahil. Paket içi dakikayı aşan şehiriçi aramalar dakikası 12 Kuruş’tan, özel servis ve diğer tüm yönlere aramalar da StandartHATT tarifesinden ücretlendiriliyor.

JeTTvel tarifesinin ilk paketi Paket100 ile müşteriler, ayda KDV ve ÖİV dahil olmak üzere 100 dakika için 19 TL ücret ödüyor. Aylık sabit ücret ile paket ücretinin dahil olduğu ücret karşılığında müşterilerin her konuşma dakikası 19Kr’a geliyor. Paket200 tarife paketini seçen kullanıcılar, yine KDV ve ÖİV dahil olmak üzere ayda 23 TL (sabit ücret + paket ücreti) ödeyerek, dakikası 11,5 Kr’a 200 dakika konuşuyor. Daha uzun konuşmayı tercih eden müşterilerin istedikleri saatlerde diledikleri yoğunlukta konuşmaları için geliştirilen Paket300’de ise müşteriler ayda 300 dakika konuşmak için sabit ücret ve paket ücreti dahil 27 TL ödüyor ve tüm vergiler dahil 9 Kr dakika ücreti ödüyor. Yani JeTTvel tarifelerini kullanan müşteriler, şehir içinde örneğin StandartHATT’ta ödediklerinden yüzde 50 daha avantajlı konuşuyorlar, böylece dakika ücreti olarak 8Kr yerine 4Kr ödüyorlar.

JeTTvel tarifesine geçen tüm müşteriler, şehiriçinde ekstra avantajlı konuşma fırsatını yakalarken, HesaplıHATT tarifesinden bu tarifelere geçen müşteriler diğer yönlerde de StandartHATT tarifesinin avantajlı konuşma ücretlerinden faydalanmaya başlıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.