Ipsos KMG 2008’de yüzde 55 büyüdü

Tüm Ipsos KMG çalışanlarının bir araya geldiği "Grup Zamanı" toplantısında Ipsos KMG'nin 2008'de...

23.01.2009 - 11:55 | MediaCat

Tüm Ipsos KMG çalışanlarının bir araya geldiği “Grup Zamanı” toplantısında Ipsos KMG’nin 2008’de yüzde 55 büyüdüğü açıklandı.

Ipsos KMG’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği ve tüm çalışanlarının katıldığı “Grup Zamanı” toplantısı Antalya Belek Rixos Premium Hotel’de 16-17 Ocak tarihinde gerçekleşti. 2008 yılı değerlendirmeleri ile 2009 planlarının gözden geçirildiği Grup Zamanı toplantısına Ipsos Dünya Başkanı Didier Truchot, Ipsos Doğu Avrupa ve Afrika CEO’su Shane Farrel ve Ipsos KMG CEO’su Vural Çakır’ın yanı sıra Merkez ofis, tüm bölge ofis ve diğer illerdeki çalışanlarından oluşan 270 kişilik Ipsos KMG ekibi katıldı.

Grup Zamanı toplantısında 2008 yılını değerlendiren Ipsos Dünya Başkanı Didier Truchot, “Ipsos KMG’nin 2008 yılında da çok önemli mesafe kaydederek %55 oranında büyüdüğünü ve bu büyüme ile Ipsos KMG’nin en hızlı büyüyen Ipsos şirketi olduğunu” söyledi. Didier Truchot’tan sonra sözü olan Ipsos Doğu Avrupa ve Afrika CEO’su Shane Farrel, Ipsos’un son yıllarda Doğu Avrupa ve Afrika bölgesindeki operasyonlarını genişlettiğini ve bu bölgelerin önde gelen araştırma firmalarından birisi haline geldiğini söyledi. Farrel, 2009’un belirsiz bir yıl olacağını ve bu süreçte Ipsos olarak iddialı oldukları alanlarda çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

2008’i değerlendiren Ipsos KMG CEO’su Vural Çakır, “2007’de gerçekleştirdiğimiz atılımı 2008’de de sürdürmenin mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz. Ekonomik kriz ve belirsizliklerin hakim olduğu bir dönemde %55’lik bir büyüme kaydederek önemli bir başarı yakaladık emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum” dedi. 2009’un geçtiğimiz yıldan daha zor geçeceğini söyleyen Çakır, yenilikçi anlayışımızı sürdürüp daha çok çalışarak bu süreci de başarıyla geçireceklerinin altını çizdi.

Toplantı kapsamında Prof. Dr. Üstün Dökmen, İş Dünyasında ve Özel Yaşamda Kaliteli İletişim: Yaşama ve Çalışma Sevinci konusunda tecrübelerini Ipsos KMG çalışanlarıyla paylaştı. Çalışanların keyifli bir hafta sonu geçirdikleri Grup Zamanı toplantısı Cumartesi gecesi düzenlenen bir gala yemeği ile sonlandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.