Türk Telekom konkurunda kısa liste

Türk Telekom'un 2009 yılında çalışacağı reklam ajansını seçmek üzere Ekim ayı içerisinde başlattığı, kurumsal yönetim ilkeleri ve kurumsal...

04.11.2008 - 17:37 | MediaCat

Türk Telekom reklam ajansı konkur sürecinde kısa liste belirlendi…

Türk Telekom’dan konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde:

Türk Telekom’un 2009 yılında çalışacağı reklam ajansını seçmek üzere Ekim ayı içerisinde başlattığı, kurumsal yönetim ilkeleri ve kurumsal itibar prensipleri çerçevesinde yönetilen konkur sürecinde ilk aşama tamamlandı. Bu aşamada, 12 ana reklam ajansı ile birlikte interaktif ve çizgi altı reklam ajanslarının 2’şer saatlik sunumları dinlendi. Türk Telekom Grubu yöneticilerinden oluşan 15 kişilik seçici kurul tarafından, önceden belirlenerek katılan ajanslara da bildirilen kriterlere göre yapılan değerlendirme sonucunda kısa liste oluşturuldu. Buna göre, ALICE/BBDO Reklamcılık ve İletişim Hizmetleri, LOWE Tanıtım Hizmetleri, Medina Turgul DDB Reklam Hizmetleri, Publicis Yorum Tanıtım Basım ve Yayım Hizmetleri, TBWA/İSTANBUL Reklam Hizmetleri, kısa listeye kalan reklam ajansları oldu. İkinci aşamanın Aralık ayının ilk haftasında bitmesi öngörülmektedir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.