Türk Henkel’den global Henkel’e atamalar

Türk Henkel’de Yapıştırıcı Teknolojileri Bütçe ve Raporlama Müdürü olarak görev yapmakta olan Mustafa Yavuz, Henkel Orta Doğu ve Afrika Bölgesi (MEA) Yapıştırıcı Teknolojileri Bütçe ve Raporlama Yöneticisi olarak İsmail Akkoçoğlu ise Henkel Orta Doğu, ve Afrika (MEA) Bölgesi Genel Endüstri İş Birimi Direktörü olarak atandı.

11.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Türk Henkel’de Yapıştırıcı Teknolojileri Bütçe ve Raporlama Müdürü olarak görev yapmakta olan Mustafa Yavuz, Henkel Orta Doğu ve Afrika Bölgesi (MEA) Yapıştırıcı Teknolojileri Bütçe ve Raporlama Yöneticisi olarak  İsmail Akkoçoğlu ise Henkel Orta Doğu, ve Afrika (MEA) Bölgesi Genel Endüstri İş Birimi Direktörü olarak atandı.

Henkel Orta Doğu ve Afrika Bölgesi (MEA) Yapıştırıcı Teknolojileri Bütçe ve Raporlama Yöneticiliği görevine Türk Henkel’den Mustafa Yavuz getirildi. Mustafa Yavuz yeni görevinde Türkiye, Güney ve Doğu Afrika (Kenya, Tanzanya), İran, Mısır, Tunus, Cezayir, İsrail ve GCC ülkelerinden (Gulf Coast Countries- Körfez Dayanışma Konseyi ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan) sorumlu olacak.

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Mustafa Yavuz, profesyonel kariyerine 1998 yılında Almanya Deutsche Bank’ta başladı. 1999- 2001 yılları arasında Ege Bank’ta kariyerine devam eden Yavuz daha sonra sırasıyla Gretsch- Unitas Pencere ve Kapı Sistemleri’nde ile Bosch-Siemens Ev Aletleri’nde çalıştı.

2007 yılında Türk Henkel’e geçen Mustafa Yavuz, en son olarak Türk Henkel Yapıştırıcı Teknolojileri Bütçe ve Raporlama Müdürü olarak görev yapıyordu.

Türk Henkel’de Genel Endüstri, Otomotiv ve Yapıştırıcı Teknolojileri Fonksiyonları Genel Müdürü olarak görev yapmakta olan İsmail Akkoçoğlu, Dubai’de bulunan Henkel Yapıştırıcı Teknolojileri Bölgesel Yönetim Ekibi’ne katıldı.

İsmail Akkoçoğlu 1997 yılında Loctite şirketinde çalışmaya başlayarak markanın Türkiye’de güçlenme sürecinde önemli bir rol üstlendi. 2000 yılında Henkel’in Loctite’i satın almasının ardından Henkel bünyesine katılan Akkoçoğlu, Loctite biriminin Türk Henkel’e entegrasyonu sürecine katkıda bulundu.

2001 yılında Loctite Mühendislik Yapıştırıcıları Bölge Müdürlüğü görevi ile birlikte Türkiye, Rusya, Ukrayna, Orta Asya Ülkeleri, İran ve Orta Doğu bölgelerinin sorumluluğunu üstlendi. İsmail Akkoçoğlu 2006 yılından itibaren Türkiye Genel Endüstri Birimi ve Henkel Teknolojileri Türkiye ve Orta Asya Direktörü olarak, Henkel Teknolojileri biriminin Türkiye’de gelişimine liderlik etti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.