TTNET futbolun devlerini buluşturuyor

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından düzenlenen 21. Uluslararası Çalıştırıcı Gelişim Kongresi'nin...

09.01.2009 - 12:45 | MediaCat

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından düzenlenen 21. Uluslararası Çalıştırıcı Gelişim Kongresi’nin sponsoru, TTNET oldu.

TTNET, TFF tarafından her iki yılda bir organize edilen Uluslararası Çalıştırıcı Gelişim Kongresi’ne sponsor oldu. Bu yıl, 12- 13 Ocak 2009 tarihlerinde Antalya WOW Kremlin Otel’de yapılacak olan kongre, Türkiye ve çevre ülkelerde çalıştırıcı olarak görev yapanlara hitap ediyor.

Dünyanın en iyi teknik adamlarını aynı çatı altında buluşturan kongrenin bu yılki flaş isimleri ise; Euro 2008’de yarı finale yükselme başarısı gösteren A Milli Takımımızın teknik direktörü Fatih Terim, İspanya’yı Avrupa Şampiyonu yapan Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones ve halen İngiltere Milli Takımı’nın teknik direktörlüğünü yürüten Fabio Capello. İki gün boyunca devam edecek kongrede futbolun bu üç büyük ismi Euro 2008’deki taktikleri değerlendirecek.

12 Ocak Pazartesi günü saat 10:00’da başlayacak kongrenin açılış konuşmalarını, TFF Başkanı Mahmut Özgener, TÜFAD Başkanı İsmail Dilber, TFF Futbol Geliştirme Merkezi Direktörü Ahmet Güvener ve TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz yapacak.

Kongrenin ilk gün programında sporcu psikolojisinin dünyadaki en önemli ismi Bill Beswick, ABD Gençlik Futbol Federasyonu Teknik Departman Direktörü Sam Snow, Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, İngiltere A Milli Takımı Teknik Direktörü Fabio Capello ve T.F.F Milli Takımlar Sorumlusu Fatih Terim’in oturumları yer alıyor.

Günün finalinde ise Fatih Terim, Luis Aragones ve Fabio Capello’nun ortak katılacağı ve UEFA 2008 Avrupa Şampiyonası Teknik Analizi başlıklı panel yer alıyor.

Kongrenin ikinci gününde ise, TFF Futbol Geliştirme Merkezi Direktörü Ahmet Güvener’in “TFF Antrenör Eğitim Sistematiği”, misafir ülkelerin Milli Takım teknik direktörlerinin katılımıyla “Avrupa’da Futbolda Gelişmekte Olan Ülkelerin Ortak Sorunları ve Çözümleri” konulu çalıştay dikkat çekiyor.

İkinci günün son etkinliği ise, ABD Futbol Geliştirme Performans Direktörü Shad Forsythe, Türk Milli Futbol Takımları Performans Bölümü Yöneticisi Doç.Dr. Bülent Bayraktar ve FC Köln takımının Yardımcı Antrenörü Roland Koch’un katıldığı “Performans Antrenmanı Yaklaşımları” konulu panel.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.