Krispi’nin yeni yarışmasının ödülü, Drakula Şatosu’na seyahat

Ülker Krispi,'korku filmleri hakkında her şeyi en iyi ben bilirim' diyenleri...

09.01.2009 - 11:04 | MediaCat

Ülker Krispi,’korku filmleri hakkında her şeyi en iyi ben bilirim’ diyenleri www.bircitirtiduyuyormusun.com sitesindeki yarışmaya bekliyor. Büyük ödül Romanya’daki ünlü Drakula Şatosu’na iki kişilik seyahat…

5 Ocak 2009 tarihinde başlayan ve 8 hafta sürecek olan yarışmada korku dolu soruları cevaplayan ve sekiz hafta sonunda en fazla puan alan kişi, yanında bir kişiyle Hollywood filmlerinde set olarak da kullanılan Romanya’daki Drakula Korku Şatosu’nu ziyaret etme şansını kazanacak. Yarışmanın ödülleri bu tatil ile sınırlı değil. Her haftanın birincisi Playstation 3, sıralamadaki diğer 5 kişi de ipod shuffle kazanacak. Korku filmlerine yönelik soruların yer aldığı bilgi yarışması, hediyeleri ve konsepti ile fark yaratacak.

5 Ocak-1 Mart 2009 tarihleri arasında sürecek olan yarışmaya katılım ücretsiz. Her katılımcının 300sn içinde 10 soruyu yanıtlaması gerekiyor. Yarışmaya günde maksimum 5 kez katılmak mümkün. Gün içinde alınan en yüksek puan katılımcının o günkü puanını belirleyecek. Her gün alınan günlük puanlar toplanacak ve haftalık puana ulaşılacak. Her haftanın birincisine Playstation 3, iki, üç, dört, beş ve altıncısına ipod shuffle hediye edilecek. 8 hafta sonunda tüm katılım puanlarının ortalamaları alınarak en yüksek puanı toplayan katılımcı birinci seçilecek.

Sade, baharatlı, peynirli, susamlı, susamlı-peynirli, meksika acılı çeşitleriyle kraker dünyasına ayrı bir renk getiren Ülker Krispi, yarışması ve ödülleriyle de oldukça iddialı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.