TSKB iletişim ortağını belirledi

Türkiye'nin ilk özel sermayeli yatırım ve kalkınma bankası olarak, 58 yıldır zengin ve katma değeri yüksek...

03.12.2008 - 14:54 | MediaCat

Türkiye’nin ilk özel sermayeli yatırım ve kalkınma bankası olarak, 58 yıldır zengin ve katma değeri yüksek ürün ve hizmet gamıyla müşterilerine hizmet veren Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. (TSKB), Ünite İletişim’in bütünleşik pazarlama iletişimi konusundaki bilgi birikimi ve deneyimlerinden yararlanacak.

Orta ve büyük ölçekli yatırım projelerine sağladığı uzun vadeli kaynak, müşteriye özel danışmanlık ve aracılık hizmetleriyle Türkiye ekonomisinin gelişmesine sürekli ve artan oranda katkıda bulunan Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. (TSKB), yeni dönem iletişim faaliyetlerini yürütmek üzere iş ortağı olarak Ünite İletişim’i seçti.

Geniş müşteri portföyü ile Türk iş dünyasının önemli bir bölümüne ulaşan TSKB, kurumsal müşterilerine yatırım projelerinin finansmanı, özelleştirme, halka arz, finansal/stratejik ortaklık, girişim sermayesi, değerleme gibi alanlardaki faaliyetleri ile hizmet veriyor. Banka, yatırım bankacılığı alanındaki geniş ürün yelpazesiyle hem kurumsal hem de bireysel müşterisine ulaşıyor.

TSKB, faaliyetlerini İstanbul’daki merkezi, yurtiçinde Ankara ve İzmir şubeleri, yurtdışında Bahreyn şubesinden yürütüyor.

Sektördeki 10. yılını geride bırakan Ünite İletişim, TSKB için bütünleşik pazarlama iletişimi hizmeti verecek. Perakendeden inşaata, hızlı tüketimden gıdaya, sağlıktan teknolojiye geniş bir sektörel yelpazede, yerli ve yabancı 40’ı aşkın kurum ve kuruluşun 100’den fazla markası için, stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti sunan Ünite İletişim, 1 Aralık 2008 tarihi itibariyle TSKB’nin iletişim faaliyetlerini üstlendi.

Ünite İletişim, entegre pazarlama iletişimi alanında, hizmet verdiği kurumlar ve yarattığı değerler bütünüyle, Türkiye’nin en yetkin, itibarlı, yaratıcı iletişim ‘Ünite’si olmak vizyonuyla hareket ediyor. Ünite, ‘iş ortağı’ olarak hayatında yer aldığı şirketler için Medya İlişkileri, Kriz Yönetimi, Etkinlik Yönetimi, Grafik Tasarım Üretim ve Uygulaması, Kurumsal Yayıncılık gibi alanları içeren Kurumsal İletişim ve Entegre Pazarlama İletişimi hizmetleri sunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.