Referans’ın reklam satışını Hürriyet Reklam Grubu üstlendi

İlk sayısı 31 Mayıs 2004 tarihini taşıyan Referans, dört yıl gibi kısa bir sürede...

03.12.2008 - 15:09 | MediaCat

Hürriyet Reklam Grubu, 1 Aralık 2008 Pazartesi gününden itibaren Hürriyet Gazetesi’nin yanı sıra Referans Gazetesi’nin de reklam pazarlama ve satış fonksiyonunu üstlendi.

İlk sayısı 31 Mayıs 2004 tarihini taşıyan Referans, dört yıl gibi kısa bir sürede “Türkiye’nin iş gazetesi” konumuna yerleşti. Bugün Referans, çokuluslu ve ulusal kuruluşların profesyonelleri, büyük, orta ve küçük işletme sahipleri, yöneticileri ve kamu kuruluşları yöneticilerinden oluşan geniş bir yelpazede okur kitlesine sahip. Yazı dili, sayfa düzeni ve görsel unsurlarıyla yalın, kolay anlaşılır bir tarza sahip olan Referans’ın içeriği, ekonomi ve iş dünyası ile ilgili işe yarar haber, analiz, yorum ve bilgiden oluşuyor.

Yakından tanıdığınız Hüriyet Reklam Grubu ekibi, Referans Gazetesi Reklam ve Pazarlama Direktörü Nilgün Çetin koordinasyonunda, pazarlama iletişimi ihtiyaçlarınıza çözüm sağlayacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.