Trend Micro’da yeni bir atama

Trend Micro’ya kamu sektöründen sorumlu yeni kurumsal satış müdürü atandı...

23.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Trend Micro, Kamu Sektörü Kurumsal Satış Müdürlüğü görevine Nurhan Özalp’ın atandığını duyurdu. Nurhan Özalp kamu sektörü kapsamındaki satış faaliyetlerinden sorumlu olacak. 

Nurhan Özalp
Ortadoğu Üniversitesi İstatistik Bölümünden mezun olan Nurhan Özalp profesyonel kariyerine Escort Bilgisayar’da satış temsilcisi olarak başladı. 16 yıllık teknoloji satış deneyimi bulunan Özalp, Ankara’da Biltam’da satış yöneticisi olarak, Sekom’da müşteri temsilcisi ve  savunma sektörü  satış müdürü olarak, Probil’de finans çözümleri satış yöneticisi olarak, KocSistem’de Telco müşteri ilişkileri yöneticisi olarak, 4S Bilgisayar’da proje satış grup yöneticisi ve kamu sektörü satış yöneticisi olarak, Prolink’te satış müdürü olarak ve 3Com’da Kamu satış müdürü olarak çeşitli görevlerde bulundu. Özalp güçlü BT ve networking bilgisinin yanı sıra AB ve Dünya Bankası fonları kapsamındaki Kamu İhale Sözleşmeleri konusunda da derin bir birikime sahip bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.