Gap ‘Born to rock’ müzik yarışması başladı

Rock müzik yapan Gap severlerin 19 Mart – 30 Nisan tarihleri arasında sosyal medya ağı Myspace üzerinde katılacakları Gap “Born To Rock” Müzik Yarışması 30 Nisan tarihinde sonuçlanacak...

23.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Gap, Marka tarihi boyunca Rock’dan rap’e,  Motown’dan Country müziğe  neredeyse tüm müzik türlerini  kucakladı. Mart 2010’da jean ve müzik Gap’te yeni bir yolculuğa çıkıyor. En sevdiğin jean ve en sevdiğin müzik her zaman birbirini tamamlar !!!

Rock müzik yapan Gap severlerin 19 Mart – 30 Nisan tarihleri arasında sosyal medya ağı Myspace üzerinde katılacakları Gap “Born To Rock” Müzik Yarışması 30 Nisan tarihinde sonuçlanacak.

Yarışmayı kazanan katılımcı rock müziğin başarılı sanatçılarından Demir Demirkan prodüktörlüğünde single ve klip çalışması yapacak. Myspace’de düzenlenecek kampanya ile tüm Türkiye’ye tanıtılacak ayrıca yarışma birincisinin single CDsi tüm Gap mağazalarında müzikseverlerle buluşacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.