Total Oil Türkiye’de görev değişimi

Total Oil Türkiye, çalışanların kariyerlerini sürekli geliştirebilmeleri için belirli aralıklarda görev değişikliği yapıyor...

23.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Total Oil Türkiye, çalışanların kariyerlerini sürekli geliştirebilmeleri için belirli aralıklarda görev değişikliği yapıyor. Akaryakıt Direktörü olarak görev yapan Asaf V. Sasaoğlu 1 Eylül 2010 tarihinden itibaren Total Suudi Arabistan’a Genel Müdür olarak atandı.

Bu atama sonrasında Akaryakıt Direktörlüğü; İstasyonlar Direktörlüğü ve Toptan Satışlar Direktörlüğü olarak ikiye ayrılmıştır. Buna göre, İstasyonlar Direktörlüğü’ne Mustafa Akgül, Toptan Satışlar Direktörlüğü’ne Göker Gürkaya atanmıştır.

Total Oil Türkiye’de daha önce LPG Direktörü olarak görev yapan Burak Ataman 1 Ekim 2010 itibari ile Total BAE Orta Doğu İhracat Satış Direktörü olarak atanmıştır. LPG Direktörlüğü 1 Mayıs 2010 tarihi itibari ile, daha önce Total Oil Türkiye Stratejik Planlama ve Risk Direktörü olan, E. Bora Mutlu tarafından yürütülmektedir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.