Tofaş’ta yeniden yapılanma

Tofaş’ın organizasyon yapısı ve özellikle ticari alanda oluşan yeni birimlerin ana rol ve sorumlulukları yeniden tanımlandı.

11.04.2006 - 00:00 | MediaCat

Tofaş’ın organizasyon yapısı ve özellikle ticari alanda oluşan yeni birimlerin ana rol ve sorumlulukları yeniden tanımlandı. Eski yapıda CEO’ya bağlı dört grup direktörü, iki direktör, bir müdür ve iki proje koordinatörü bulunurken, yeni yapıda tepe yönetiminde bir kademe yalınlaşarak grup direktörlüğü pozisyonu kaldırıldı. CEO’ya direkt bağlı tüm pozisyonlar ise direktörlük unvanını aldı.

Yeni yapıdaki direktörlükler ve görev alan direktörler şöyle: Okan Baş Fiat ve Ticari Araçlar İş Birimi Direktörü, Altan Aytaç Alfa Romeo İş Birimi Direktörü, Turhan Çeltikçioğlu Satış Sonrası ve Yedek Parça Direktörü, Orhan Alankuş Ar-Ge Direktörü, Çağlar Şahin MCV Proje Direktörü, Ahmet Altekin D-200 Proje Direktörü, Massimo Risi Endüstriyel Operasyonlar Direktörü, Nezih Olcay Mali Direktör, Yüksel Öztürk Satınalma Direktörü, Fausto Novelli Kalite Direktörü, Necmi Mungan Tedarik Zinciri Direktörü, Burhan Çakır İnsan Kaynakları Direktörü, Emre Akın Sait Kurumsal İlişkiler Direktörü.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.