Time PR’a iki yeni müşteri

Farklı sektörlerden kendilerine güvenmiş olan müşterilerine halkla ilişkiler ve stratejik iletişim danışmanlığı...

03.03.2009 - 12:41 | MediaCat

Farklı sektörlerden kendilerine güvenmiş olan müşterilerine halkla ilişkiler ve stratejik iletişim danışmanlığı konusunda hizmet veren TimePR iki firmaya daha hizmet vermeye başladı. Hayata geçirdiği projelerle tanınan Türkiye’nin ilk interaktif ajansı adinteractive ve İstanbul hakkında en kapsamlı bilgilerin bulunabildiği www.istanbul.com, TimePR ile halkla ilişkiler faaliyetlerine start verdi. Türkiye’de kurulduğu günden bu yana sadece müşteri odaklı değil, dünyada yeniden şekillenen halkla ilişkiler anlayışının uygulandığı bir anlayışla hizmet veren TIME Public Relations bu gelişme ile müşteri portföyünü güçlendirdi.

1996 yılında kurulan adinteractive, şimdiye kadar Türkiye’nin en büyük firmalarıyla çalışarak birçok interaktif projeye imza attı. Türkiye İş Bankası, Microsoft, Nissan, Banvit, Bosch gibi firmalarla yoluna devam eden ajans, danışmanlık, prodüksiyon, medya satın alma ve içerik anlamında müşterilerine hizmet veriyor. Bir şehir rehberinden çok daha fazlası olan www.istanbul.com ise 300 bini aşkın üye sayısıyla bir yandan ziyaretçilerine İstanbul’a dair ihtiyaç duyulan bilgileri sunarken, bir yandan da bir topluluk portalı olarak hizmet ediyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.