Ayşegül İzer ve Emre Senan’dan Kanada’da 2. sergi

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü öğretim üyelerinden Prof. Ayşegül izer ve Emre Senan...

03.03.2009 - 12:27 | MediaCat

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü öğretim üyelerinden Prof. Ayşegül izer ve Emre Senan Kanada’nın Vancouver Kentinde bir baskı resim sergisi açıyorlar.

“2 in 1” (İkisi Bir Arada) adlı sergide Prof. Ayşegül İzer 25×25 cm boyutlarında özgün dijital baskılarını sergiliyor. Yaşadığı kent İstanbul’un ruhunu keşfe çalışan sanatçı, kentin tarihinde, kültüründe, kalabalığında, içinden geçen suda bu ruhun izlerini kovalıyor. Ayşegül İzer’in sergide 26 baskısı sergileniyor.

Emre Senan ise “Things” (Şeyler) adlı dizisinde hayatına girmiş “şeylerle” ve kendisi ile dalga geçiyor. 25×25 cm boyutundaki baskılar, dijital, kabartma ve chin-colle tekniği ile yapılmış. Emre Senan’ın sergide biribirini izleyen 30 baskısı sergileniyor.

Bu sergi, ikilinin 2007 yılında Kanada’da Edmonton kentinde açtıkları sergiden sonra ikinci ortak sergileri.

Vancouver Kentinin prestijli galerilerinden olan Malaspina Printmakers salonunda 26 Mart’ta açılacak sergi 03 Mayıs tarihine kadar izlenebilir.

Ayrıntılı bilgi için www.malaspinaprintmakers.com adresi ziyaret edilebilir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.