Tıklat, Kazan :)

Üyeleri ile interaktif iletişimin önemine inanan Yenibiriş ve Sen de Yolla, 50 bin YTL ödüllü reklam filmi yarışması düzenliyor. “Sen de Yolla Yenibiriş Filmi, Tıklat Kazan 50.000 YTL’yi” sloganlı kampanya ile gönüllü reklamcılar aranıyor.

21.06.2007 - 11:38 | MediaCat

Üyeleri ile interaktif iletişimin önemine inanan Yenibiriş ve Sen de Yolla, 50 bin YTL ödüllü reklam filmi yarışması düzenliyor. “Sen de Yolla Yenibiriş Filmi, Tıklat Kazan 50.000 YTL’yi” sloganlı kampanya ile gönüllü reklamcılar aranıyor.

Yenibiriş ve Sen de Yolla, hazırladıkları 50.000 YTL ödüllü kampanya ile bir ilke imza atıyorlar. Kampanyaya katılacaklar, önce Yenibiriş’te reklam filmini çekmek için gerekli ön koşulları okuyor, ardından da hazırladıkları filmleri Sen de Yolla’ya yüklüyorlar. 1 Haziran’dan itibaren yayınlanmaya başlanacak filmler arasından 30 Haziran kampanya bitiş tarihine kadar en çok tıklanan film sahibi 50.000 YTL’yi kazanacak.

Çekilişsiz, kurasız, sonuç odaklı bu kampanya ile Yenibiriş ve Sen de Yolla, İnternet mecrasında sinerji yaratmanın da güzel bir örneğini vermiş oluyorlar. Üyeleri ile interaktif iletişim içinde olmayı başarılarının en önemli unsuru sayan iki site, sürekli takipçileri olan üyelerini kendi gönüllü reklamcıları olarak görüyor. İnternet üzerinden yapılan pazarlama kampanyaları arasında da bir ilk olan bu kampanya, şansa değil başarıya odaklanarak iki sitenin marka değerlerini de İnternet kullanıcılarına etkin bir şekilde yansıtıyor.

Nasıl Katılacaklar?

www.yenibiris.com/tiklatkazan adresinden verilen açıklamaları okuyan katılımcılar, reklam filminde verilecek mesaj, hedef kitle ve filmi hazırlarken dikkat edilecek unsurlar konusunda bilgi sahibi oluyorlar. Hazırlayacakları video veya görsel malzemenin içeriğinin burada tanımlanan açıklamalara uygun olması en önemli kriter. Bu kriterlere uygun olmayan çalışmalar yayına alınmayacak. Yaratıcı katılımcıların, bir webcam veya hareketli görüntü yaratabilecekleri herhangi bir program aracılığı ile bile hazırlayabilecekleri bu videoların 5 MB ve 4 dakikayı geçmemesi gerekiyor. Katılımcılar, hazırladıkları videoları, Sen de Yolla’ya üye olarak http://yenibiris.sendeyolla.com adresinden yükleyebilecekler.

Kim Kazanacak?

Yüklenen videolar 1 Haziran’dan itibaren yayına alınacak ve 30 Haziran’a kadar yayında kalacak. Bu süreçte en çok tıklanan video 50.000 YTL’lik para ödülünü kazanacak. Katılımcılar bu süreçte de yaratıcı çözümler üretecek ve kendilerine etkin bir iletişim stratejisi geliştirecekler. Yenibiriş ve Sen de Yolla’nın katılımcılara önerileri ise şunlar:• İyi bir iletişim stratejisi belirlemek, Sen de Yolla’da sıralamayı takip etmek, Filmin linkini (URL) arkadaş ve tanıdıklarına yollamak, Yaratıcı olup, yeni kanallar yaratıp filminin linkini tıklatmak.

Sonuçlar Nasıl Açıklanacak?

Kazanan yarışmacı, 5 Temmuz 2007’de Yenibiriş’te, Sen de Yolla’da ve Hürriyet gazetesindeki ilanda duyurulacak. Katılım şartlarına www.yenibiris.com/tiklatkazan adresinden ulaşılabilir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.