MediaCat

Think With Google Avrupa Etkinliği gerçekleştirildi

Avrupa’nın sayılı Google Adwords Ajans Yetkililerinin ve Başkanlarının katıldığı “Think With Google” Etkinliği…

Think With Google Avrupa Etkinliği gerçekleştirildi

Avrupa’nın sayılı Google Adwords Ajans Yetkililerinin ve Başkanlarının katıldığı “Think With Google” Etkinliği geçtiğimiz hafta içerisinde gerçekleştirildi. Google Dublin Ofisinin ev sahipliği yaptığı geceye Google üst düzey yöneticilerinin yanı sıra Türkiye’den birkaç ajans sahibi ile Moreclick Genel Müdürü Çiğdem Özkan da katıldı.

Tamamen Google Konseptine has bir şekilde organize edilen gece öncesi sunumlarla Google ve Google yaklaşımı anlatıldı. Google yöneticilerinin konuşmaları ve sunumlarının ardından gece adına yakışır bir eğlence ile sona erdi.

Türkiye’den Moreclick’i temsilen etkinliğe katılan Moreclick Ad Solutions Genel Müdürü Çiğdem Özkan geceyle ilgili şunları belirtti: “Öncelikle Tüm Google çalışanlarını ve yetkililerini bu şahane etkinliği organize ettikleri için tebrik ediyorum. Bu tarz organizasyonlarda Moreclick olarak yaklaşımımız; öncelikle Türkiye’de faaliyet gösteren bir firmayı temsil etmek ve Global Pazarlardaki aktörler ile fikir alışverişinde bulunabilmektir. Moreclick olarak her geçen gün daha başka neler yapabiliriz, müşterilerimize ne gibi yenilikler sunabiliriz diye çaba harcamaktayız. Özellikle Yurtdışındaki pazarlama faaliyetlerini ve yenilikleri yakından takip ederek, uluslararası düzeyde bir yaklaşımla, Türkiye’deki reklam verenlerin hak ettiği en üst düzey ve profesyonel internet reklamcılığı hizmetleri konusunda kendilerine yardımcı olmayı amaçlamaktayız.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.