The Marmara 40 otelle uluslararası zincir olacak

The Marmara Hotel & Residence Genel Koordinatörü Serdar Alp Turan, uluslararası otel zinciri...

10.07.2008 - 10:19 | MediaCat

The Marmara Hotel & Residence Genel Koordinatörü Serdar Alp Turan, uluslararası otel zinciri olmayı hedefleyen The Marmara Hotel ve Residence’nin hedefinin 10 yılın sonunda 40 otele ulaşmak olduğunu bildirdi. Turan, The Marmara Hotels & Residence’nin faaliyetleri ve hedeflerine ilişkin düzenlenen basınla sohbet toplantısında yaptığı konuşmada, grubun bünyesinde Taksim, Pera, Bodrum, Antalya, Şişli ve Manhattan’da 6 otel, Pendik, Suadiye ve Çamlıca’da 3 Residence ve Esma Sultan olmak üzere 10 tesisin bulunduğunu kaydetti.

GRUP OLARAK HEDEF BÜYÜTTÜK’

Bir Türk otel zinciri olarak uluslararası sahada büyümek hedefiyle 2003 yılında kurumsallaşma süreci başladığını, otelcilik işlerinin profesyonel bir yönetime emanet edildiğini anlatan Turan, önümüzdeki dönemde bir hissedarlar kurulunun da devreye girmesinin planlandığını söyledi. Turan, profesyonel yönetime geçilmesinin ardından grubun hedef büyüttüğünü, ana stratejinin ise şehir otelciliğine odaklanmak olarak belirlendiğini ifade ederek, uluslararası otel zinciri olmayı hedefleyen grubun yol haritasında 10 yılın sonunda 40 otele ulaşmak olduğunu bildirdi. Hedeflenen bölgeler arasında Türkiye’de İstanbul başta olmak üzere ekonomisi canlanmaya başlayan tüm şehirler, yurt dışında ise ABD’de New York, önemli Avrupa metropolleri ve özellikle Türk iş adamlarının sürekli gittiği Sofya, Bakü, Bükreş ve St. Petersburg gibi şehirlerin yer aldığını belirten Turan, halka açılmayı da planladıklarını söyledi.

Kaynak:Sabah

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.