Televizyon cephesinde kritik toplantı

Televizyoncular ve medya ajansları, televizyon reklam kuşakları konusunda yaşanan son gelişmeleri değerlendirmek üzere bugün (1 Ekim) saat 14.00’te Mövenpick Hotel’de toplanıyor.

01.10.2004 - 00:00 | MediaCat

Televizyoncular ve medya ajansları, televizyon reklam kuşakları konusunda yaşanan son gelişmeleri değerlendirmek üzere bugün (1 Ekim) saat 14.00’te Mövenpick Hotel’de toplanıyor. Televizyon Yayıncıları Derneği Başkanı Nuri Çolakoğlu başkanlığında yapılacak toplantıda RTÜK’ün televizyon reklam kuşakları konusunda aldığı kararlar, yaptığı uygulamalar ve verdiği cezalar ele alınacak.

Televizyoncular, geçtiğimiz haftanın sonunda, reklam kuşaklarının süreleri konusunda RTÜK’le yeni bir anlaşma zemini aramak için Nuri Çolakoğlu başkanlığında, RTÜK’ten sorumlu Devlet Bakanı Beşir Atalay’la görüşmek üzere Ankara’ya gitmişlerdi.

Bu görüşmeden bir sonuç alınamadığı, RTÜK’ün aldığı karardan geri adım atmadığı söyleniyor. Bugün yapılacak toplantıda, RTÜK’ün bu kararlılığı üzerine, medya ajanslarıyla fiyat tarifeleri ve başka konulara ilişkin ortak bir hareket planı hazırlanacağı iddia ediliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.