MediaCat

Telefonlardan ayrılma zamanı

Nokia bu Noel biraz farklı düşünüyor.

Telefonlardan ayrılma zamanı

Elimizden nadiren düşürdüğümüz akıllı telefonlar, iyisiyle kötüsüyle hayatımızın ayrılmaz bir parçası adeta. Sevincimizden kederimize, yaşadığımız birçok şeyi bu küçük cihazlara sığdırıp dünya ile paylaşıyoruz. Bu gerçeğin farkında olan telefon üreticileri ya da telekom markaları da Noel için hazırladıkları reklam kampanyalarında akıllı telefonların hayatımızdaki yerini vurgulayan işlere imza atıyorlar.

Nokia ise Mother London imzalı reklam filminde farklı bir yoldan ilerlemeyi seçiyor. Akıllı telefonların Noel gibi özel günler üzerinde oynadığı pozitif rolü bir kenara bırakan marka, bu Noel’de teknolojik dostlarımızdan biraz ayrı kalmamız gerektiğini söylüyor. Bir anneanne ve torununun akıllı telefon üzerinden ilerleyen sevimli ilişkilerine tanık olduğumuz filmde genç adam, akıllı telefonun çizdiği sınırları aşıyor ve Noel için anneannesinin evine gidiyor. Anneanne ve torun bir araya gelince de akıllı telefonlar bir kenara bırakılıyor, ardından da en iyi Noel hediyesinin kişinin kendisi olduğu mesajı veriliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.