TEB ve Disney’den Muppets iş birliği

Türk Ekonomi Bankası (TEB), The Walt Disney Company ile Türkiye’de gösterime girmeye hazırlanan Muppets filmi için iş birliğine gitti.

14.02.2012 - 00:00 | MediaCat

17 Şubat tarihinde Türkiye’de gösterime girecek olan “Muppets”, yıllardır tüm dünyada hayranlıkla izlenen “The Muppet Show” karakterlerinin renkli maceralarını beyaz perdeye taşıyor. Bu doğrultuda TEB de belli bir miktarın üzerinde Marifetli Hesap açan müşterilerine filmin en ünlü karakterlerinden Kermit şeklinde tasarlanmış özel kumbaralar hediye ediyor.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve The Walt Disney Company ile Türkiye’de gösterime girmeye hazırlanan Muppets filmi için iş birliğine gitti. Walt Disney Pictures tarafından beyaz perdeye uyarlanan “Muppets”, 17 Şubat 2012’de Türkiye’de gösterime giriyor.

Disney ile iş birliği kapsamında TEB belli bir miktarın üzerinde Marifetli Hesap açan müşterilerine şovun en ünlü karakterlerinden Kermit şeklinde tasarlanmış özel kumbaralar hediye ediyor. TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi; “Dünyanın en meşhur kuklaları Muppets’ın çocuklar kadar, çocukluk anılarını tazelemek isteyen yetişkinleri de çok mutlu edeceğine inanıyoruz. Bu doğrultuda TEB olarak The Walt Disney Company ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği kapsamında belli bir miktar ile Marifetli Hesap açtıran müşterilerimize Muppets’ın ünlü karakteri Kermit’in kumbarasını hediye ediyoruz. Marifetli Hesap ile herkese avantajlı şartlarda birikim imkanı sunarken, kumbara ile çocuklara birikim yapma alışkanlığı aşılamak istiyoruz ” dedi.

Yıllardır “The Muppet Show” adıyla yayınlandığı ülkelerde büyük bir hayran kitlesi kazanan gösterinin sinema filminde, Selena Gomez, Jason Segel ve Amy Adams gibi son dönemin başarılı genç yıldızlarının yanı sıra Neil Patrick Harris, Whoopi Goldberg, Billy Crystal ve Chris Cooper gibi usta oyuncular da rol alıyor. Oyuncularla kuklaların birlikte kamera karşısına geçtiği “Muppets”, 11 yıl aradan sonra The Muppet Show kuklalarının hikâye edildiği ilk sinema filmi olma özelliğini taşıyor.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.