MediaCat

TAV İşletme Hizmetleri’nde üst düzey atama

TAV İşletme Hizmetleri Kurumsal İletişim Koordinatörü olarak görev yapacak isim belli oldu.

Dünyanın önde gelen havalimanı ve yolcu ağırlama hizmet sağlayıcılarından TAV İşletme Hizmetleri’nde üst düzey atama gerçekleşti. TAV İşletme Hizmetleri Kurumsal İletişim Koordinatörü görevine Başak Gürtuna getirildi. 20 yılı aşkın mesleki tecrübeye sahip olan Gürtuna, 19 ülkede 1500’e yakın çalışanıyla faaliyet gösteren şirketin kurumsal iletişim süreçlerini yönetecek.

2002 yılında Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Başak Gürtuna, 2004 yılında Warwick Üniversitesi Uluslararası Politik Ekonomi Bölümü’nde ve 2009 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümü’nde yüksek lisans eğitimlerini tamamladı. Kariyerine 2005 yılında Ipsos KMG’de Junior Account Yöneticisi olarak başlayan Gürtuna, 2006-2008 yılları arasında Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Özel Sektör Ofisi’nde özel sektör proje asistanı olarak görev aldı. Ardından, 2008-2014 yılları arasında Doğuş Holding‘de sırasıyla kurumsal iletişim uzmanı ve kurumsal iletişim müdür yardımcısı olarak çalıştı.

Gürtuna, 2014-2022 yılları arasında Doğuş Grubu ve Bilgili Holding ortaklığında kurulan Galataport İstanbul Liman İşletmeciliği ve Yatırımları A.Ş’de pazarlama ve iletişim müdürü olarak görev aldıktan sonra Şubat 2022’de pazarlama ve iletişim direktörlüğüne terfi eden Gürtuna, o tarihten bu yana aynı görevi sürdürmekteydi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.