Tat Gıda’ya yeni genel müdür

Tat Gıda Genel Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

10.09.2021 - 11:45 | MediaCat

Gıda sektöründe 50 yıldan uzun süredir faaliyet gösteren Tat Gıda’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Tat Gıda Genel Müdürlüğüne Evren Albaş atandı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Evren Albaş, yüksek lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi’nde tamamladı. 1993 – 1995 yılları arasında araştırma mühendisi olarak TEE A.Ş’de profesyonel hayata adım atan Albaş, 1995 – 1999 yılları arasında Arçelik’te Ar-Ge mühendisi olarak görev aldı. 1999 – 2003 yılları arasında Artesis A.Ş’ye transfer olan Albaş, burada Ar-Ge uzmanı olarak çalıştı. 2003 yılında Arçelik’e geçerek satınalma uzmanı görevini sürdüren Albaş, sırasıyla satınalma yöneticisi, satınalma grup yöneticisi, temin ürün direktörü olarak çalıştı. Albaş, son olarak Arçelik Sahra Altı Afrika Bölge Direktörü ve Defy Ltd. Genel Müdürü olarak Güney Afrika Cumhuriyeti’nde görev yapmaktaydı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.