MediaCat

Tasarımın Oscar’ını Silverline kazandı

Türk ankastre ürünleri markası Silverline, 3122 model davlumbazı ile, tasarım yarışması Red Dot Design Awards 2011’de En İyi Ürün Dizayn Ödülü’nü aldı.

Tasarımın Oscar’ını Silverline kazandı

Türk ankastre ürünleri markası Silverline, 3122 model davlumbazı ile, tasarım yarışması Red Dot Design Awards 2011’de En İyi Ürün Dizayn Ödülü’nü aldı.

Almanya’da gerçekleşen Uluslararası Red Dot Design Awards, tasarım adına dünya çapında kabul edilen bir kalite onayı yarışması olarak biliniyor. 1955 yılından bu yana endüstriyel tasarım, ambalaj tasarımı, reklam ve interaktif medya gibi tasarımın çeşitli dallarında verilen Red Dot Ödüllerine geçtiğimiz sene 56 ülke ve 3023 tasarım dizayn ödülü başvurusunda bulundu. Bu yıl ki yarışmada, Silverline 3122 model davlumbazı ile, 2011’in En İyi Ürün Dizayn Ödülü’nü aldı.

Silverline Pazarlama Müdürü Mehmet Aygül, “Yaklaşık 6 kişiden oluşan ve uluslararası fuarları sürekli takip eden, güçlü bir tasarım ekibimiz var. Bizim yurtdışı bağlantılarımız da kuvvetli olduğundan dünya trendlerini yakından takip ediyoruz. Örneğin, geçen yıl 10 tane uluslararası fuara bizzat, stant açarak katıldık. O fuarların ürüne ve tasarıma bakışımız açısından bize inanılmaz faydası oluyor. Zaten bunun yansıması olarak geçen yıl Almanya’da Plus X adlı tasarım yarışmasında 4 dalda ödül aldık. Bu sene de dünyanın en prestijli tasarım ödülü olarak kabul edilen Red Dot Awards’da En İyi Ürün Dizayn Ödülü’nü aldık.” Açıklamasını yapan Aygül “Dijital ekranı, led aydınlatmaları ve inox yüzeyi ile şık bir tasarıma sahip Silverline 3122 model davlumbazın bu ödülü kazanması bizim için büyük bir mutluluk” sözleri ile yarışmanın Silverline için önemini belirtti.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.