Tasarım Ödülleri 20 Kasım’da dağıtılacak

"Çok Güzel Hareketler Bunlar" tiyatro ekibinin de özel bir gösteriyle sahne alacağı Tasarım Yarışması'nın Ödül Töreni...

03.11.2008 - 12:55 | MediaCat

“Çok Güzel Hareketler Bunlar” tiyatro ekibinin de özel bir gösteriyle sahne alacağı Tasarım Yarışması’nın Ödül Töreni, 20 Kasım’da, MKM’de gerçekleştirilecek. Mobilya tasarımı ile ilgili sanayicisinden akademisyenine, üniversite öğrencisinden profesyonel tasarımcısına herkesin katılımına açık olacak Ödül Töreni’nin 1000 kişi ağırlaması bekleniyor.

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Ulusal Ev Mobilyaları Tasarım Yarışması’nda final için nefesler tutuldu. Türkiye çapında 26 üniversiteden 379 proje başvurusu alan Tasarım Yarışması’nın ödülleri, 20 Kasım’da, Mustafa Kemal Merkezi’nde (MKM) düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.

Kanepe, Yatak Odası, Oturma Grubu, Genç Odası, Yemek Odası ve Aksesuar olmak üzere altı kategoride ödül dağıtılacak gecede, Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) oyuncularının kurduğu “Çok Güzel Hareketler Bunlar” isimli tiyatro ekibi de özel bir gösteri sahneleyecek. “Çok Güzel Hareket Bunlar” ekibinin Tasarım Yarışması’na özel olarak tasarladığı oyunun sahnelenmesinin ardından altı kategoride 30 projeye ödül verileceği öngörülüyor. Toplam para ödülü 84 bin YTL’yi bulurken, yarışmanın kazananları, iş ve staj olanakları, yurtdışı fuarlara katılım ve tasarımlarının patent haklarının koruma altına alınması gibi önemli kazanımlar da elde edecekler.

Ödül Töreni’ne iç mimarlık, endüstriyel tasarım, mobilya dekorasyon ve ağaç işleri endüstri mühendisliği bölümlerinden öğrenci ve akademisyenler, mobilya sanayicileri, bayileri, tedarikçileri, profesyonel tasarımcılar, iç mimarlar ve mobilya tasarımına ilgili herkesin katılımı bekleniyor. Katılımla ilgili ayrıntılı bilgi MOSDER’e 0 212 465 69 17 ya da 0 212 465 69 18 numaralı telefonlarından ulaşarak alınabilir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.