Tamer Karadağlı, Simfer için ekranlarda

Markanın reklam yüzü olan Tamer Karadağlı, Türkiye başta olmak üzere 123 ülkenin...

02.12.2010 - 00:00 | MediaCat

Markanın reklam yüzü olan Tamer Karadağlı, Türkiye başta olmak üzere 123 ülkenin farklı yemek pişirme kültürlerine göre tasarlanmış, kaliteli, dayanıklı ve estetik pişiriciler üreten SİMFER’in fotoğraf çekimleri için objektif karşısına geçti.

“Çocuklar Duymasın” dizisinin “Taş Fırın Erkeği” Tamer Karadağlı, televizyon reklam filminde Türkiye’nin ilk pop-up düğme özelliğini taşıyan, şık ve sağlam mini fırını Albeni ile yemek pişirmenin ne kadar kolay olduğunu daha önce herkese göstermişti. Ünlü oyuncu, şimdi de pişirme uzmanı Simfer’in outdoor reklamları için objektif karşısına geçti. Çekimler reklam fotoğrafçısı Affan Coşkun tarafından gerçekleştirilirken sette eğlenceli dakikalar yaşandı.

Simfer Reklam ve Halkla İlişkiler Yöneticisi Ahu Yularcı Recelar konuyla ilgili olarak; “Senelerdir büyük bir beğeniyle takip edilen Çocuklar Duymasın dizisinin taş fırın erkeği Tamer Karadağlı’nın markamızın yüzü olması mutluluk verici. Tamer Karadağlı’nın etrafına yaydığı güven verici enerjiyi hissediyorsunuz. Bu yönden markamızla birebir örtüşüyor. Tüketicilerle kurmak istediğimiz samimi ilişkiyi ve Türkiye başta olmak üzere 123 ülkeye ihracat yapan Simfer’i anlatmak için doğru bir seçim yaptığımızı düşünüyoruz. Marka yüzümüz Tamer Karadağlı kadar biz de heyecanlıyız. Fotoğraf ve TV reklam çekimleri sırasında, sette yakaladığımız sinerjinin tüketiciye de yansıyacağına inanıyoruz. Yeni dönem televizyon reklamlarımızda herkesi şaşırtacak bir sürprizimiz olacak.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.