Tamek konkuru sonuçlandı

IAB (Interactive Advertising Bureau) üyesi olan ve interaktif dünyada başarısını Altın Örümcek ödülü ile...

30.12.2008 - 09:46 | MediaCat

Pure New Media, Tamek’in yeni on-line iletişim ajansı olarak belirlendi…

IAB (Interactive Advertising Bureau) üyesi olan ve interaktif dünyada başarısını Altın Örümcek ödülü ile kanıtlayan Pure New Media, en gelişmiş teknolojiyi kullanarak yerli ve yabancı pazarlara konserve, hazır yemek ve meyve suyu sunan TAMEK Gıda tarafından açılan on-line iletişim ajansı konkurunu kazandı.

Bu sonuçla, 1955 yılında kurulan ve Bursa-Demirtaş, Bursa-Karacabey, Balıkesir-Kızıksa, Manisa-Salihli’de bulunan fabrikalarında üretilen domates ürünleri, biber salça, mayonez, hazır yemek, sebze konserveleri, haşlanmış baklagil, reçel, marmelat, hazır çorba, meyve suyu, meyve suyu özleri, dondurulmuş meyve ve sebzeler başta ABD, Kanada ve Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere 50’nin üzerinde dış pazara ihraç eden Tamek de online dünyada kendini güvenle ellere teslim etmiş oldu.

Global ve yerel birçok markaya on-line hizmet veren Pure New Media, 2009 yılından itibaren Tamek için de hizmet vermeye başlayacak.

Pure New Media’nın hizmet verdiği diğer markalar:

Antis, Brisa, Dermokil (Ezel Kozmetik), Efes-Pilsen (Efes Pilsen, Efes Light, Efes Dark, Miller, Mariachi), El Bebek Gül Bebek Derneği, Genmar,Hillside, Kempinski, Lucca, Nobel İlaç, Philips, Roedl, UNO

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.