Tadım yerel zincirler ile buluştu

Tadım’ın resmi sponsorluğunda gerçekleşen Yerel Zincirler 2011 Buluşması, sektörün değerli isimlerini, mağaza yöneticileri ve tedarikçilerle bir araya getirdi.

29.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Tadım’ın resmi sponsorluğunda gerçekleşen Yerel Zincirler 2011 Buluşması, sektörün değerli isimlerini, mağaza yöneticileri ve tedarikçilerle bir araya getirdi. 2 gün süren etkinlikte, Tadım “bitmeden bitmez” kampanya konsepti sahaya taşındı.

Tadım, bu yıl üçüncü kez gerçekleşen perakende buluşma platformu “Yerel Zincirler Buluşuyor 2011” etkinliğine resmi sponsor olarak destek verdi. 27-28 Nisan 2011 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen etkinlik, yerel zincir mağaza yöneticisi ve tedarikçi, 5000 kişiyi bir araya getirdi.

Tadım Satış ve Pazarlama Departmanı yöneticilerinin de katıldığı etkinlikte Ali Tınaz, sürpriz yarışmalarda katılımcılara ödüller dağıttı.

Tadım Pazarlama Müdürü Dilek Ergenekon; “Türkiye’nin dört bir yanından gelen yerel zincir sahipleri ile üreticiler, tedarikçiler, yerel zincirlerin iş ortakları ve perakende sektörüne hizmet sunan herkes burada buluşuyor, ilişkiler güçlendiriliyor. Tadım olarak burada bulunmaktan, bu buluşmaya destek olmaktan dolayı çok mutluyuz” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.