Starbucks’tan Trump özrü

Kahve zincirinden siyasi aroma.

16.06.2017 - 15:25 | Sencer Uçar

Starbucks'tan Trump özrü

Starbucks’ın Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bir şubesine yaşanan bir olay, kahve zincirinin başının politik bir neden ile ağrımasına neden oldu.

Kuzey Karolina’da gerçekleşen olayda, içecek almak için üzerinde Trump’a destek veren t-shirt’ü ile Starbucks’ın yolunu tutan Kayla Hart adlı kadın, baristanın sıradışı tavrı ile karşılaşmıştı. Zira barista tarafından hazırlanan içeceğin üzerine Hart’ın ismi yerine “build a wall” (duvar ör) yazılmıştı.

Starbucks’un söz konusu şubesine adım attığında kasiyerin kendisine güldüğünü belirten Hart, büyük boy yeşil soğuk çay yerine siyasi bir yanıt ile karşılaşınca da kendisini aşağılanmış hissetmişti.

Hart’ın Starbucks müşteri hizmetlerini durumdan haberdar etmesinin hemen ardından da şirketten bir özür açıklaması geldi. Yapılan açıklamada, müşterinin beklentilerini karşılayamadıklarını kabul eden Starbucks, Hart’tan özür dileyerek durumun düzelmesi için çabalayacaklarını belirtti.

Kaynak: Daily Mail

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.